Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministr vnitra Radek John na návštěvě míst zasažených povodněmi

On-line informace: 

  1. Neděle 8. srpna 2010
  2. Sobota 7. srpna 2010

Sobota 7. srpna 2010

19:00
Ministr vnitra Radek John a generální ředitel Hasičského záchranného sboru (HZS) generál Miroslav Štěpán navštívili obec Chrastavu, která je jedním z nejhůře postižených míst současnými povodněmi. Setkali zde se starostou obce Michaelem Canovem a s občany, kterým povodeň zničila majetek. Ujistili je, že bezpečnostní složky zabrání jakýmkoliv náznakům rabování. Ministr se na místě setkal i s hejtmanem Libereckého kraje Stanislavem Eichlerem, který ho informoval o probíhajících záchranných pracích.

20:35
Ministr vnitra Radek John a generální ředitel HZS generálmajor Miroslav Štěpán se zúčastnili zasedání krizového štábu Libereckého kraje. Přítomni byli i ministr obrany Alexandr Vondra a náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Vlastimil Picek. Hejtman libereckého kraje zhodnotil aktuální situaci a poděkoval složkám IZS a armádě.

21:30
Na tiskové konferenci po zasedání Radek John vyzval občany, aby respektovali výzvy k evakuaci a ujistil je, že policie bude zajišťovat postižené oblasti proti rabování.

22:00
Ministr vnitra a generál ředitel HZS navštívili krajské operační a informační středisko Integrovaného záchranného systému (IZS) Libereckého kraje, které koordinuje záchranné práce v postižených oblastech.

23:18
Ministři Radek John a Alexandr Vondra, hejtman Stanislav Eichler a náčelník generálního štábu Vlastimil Picek navštívili Frýdlant, jedno z nejpostiženějších míst. Starosta Dan Ramzer je informoval o aktuální situaci a stavu záchranných prací. Armáda zde nasadila těžkou techniku. Ve Frýdlantu byla zaznamenána tisíciletá voda.

  


7. srpna 2010

vytisknout  e-mailem