Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra bude mít nového ředitele odboru tisku a PR

Odbor tisku a PR bude od 1. srpna 2010 řídit Jiří Reichl. V této pozici nahradí stávající ředitelku a tiskovou mluvčí Bc. Janu Malíkovou. 

 

Ministr vnitra Radek John jmenuje do pozice ředitele odboru tisku a PR od 1. srpna 2010 dosavadního tiskového mluvčího Ústavu pro studium totalitních režimů Jiřího Reichla. "S odcházející ředitelkou Janou Malíkovou jsme se dohodli, že ji k tomuto datu ze stávající pracovní pozice odvolám a že udělá všechno pro to, aby nedošlo k žádnému narušení chodu práce odboru," řekl Radek John.

Zároveň ocenil téměř čtyřleté působení Bc. Jany Malíkové ve funkci, zvlášť vysoce profesionální úroveň a nasazení, s nimiž plnila své úkoly. Za jejího pobytu na Ministerstvu vnitra se úřad více otevřel veřejnosti a k všestranné spokojenosti se prohloubila i spolupráce ministerstva s novináři. "Na práci odboru pod vedením Jany Malíkové mám pouze pozitivní ohlasy, já jí děkuji za práci, a zejména za vstřícnost, s níž zasvětila svého nástupce do problematiky, kterou ona důvěrně zná."

Novým ředitelem se stane dosavadní tiskový mluvčí Ústavu pro studium totalitních režimů Jiří Reichl, který má četné zkušenosti jak z práce tiskového mluvčího, tak i ze strany žurnalisty.V případě novinářských dotazů adresovaných ministrovi vnitra, případně komunikace s ním je už nyní kontaktní osobou Jiří Reichl (tel. 725 787 524, e-mail: jiri.reichl@mvcr.cz), který v současné době na Ministerstvu vnitra působí jako poradce ministra a jeho tiskový mluvčí. Ostatní novinářské dotazy i nadále zajišťují pracovníci odboru tisku a PR ministerstva vnitra.

  

vytisknout  e-mailem