Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Volební čísla politických stran a hnutí pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Státní volební komise dne 13. dubna 2010 vylosovala čísla, kterými budou označeny hlasovací lístky politických stran a politických hnutí pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se uskuteční ve dnech 28. a 29. května 2010. 

Výsledky losování čísel pro označení hlasovacích lístků politických stran a politických hnutí pro volby do Poslanecké sněmovny Parlame ntu České republiky v roce 2010, které provedla Státní volební komise v Praze dne 13. dubna 2010.

Podle abecedního pořadí

Název politické strany, politického hnutí
Vylosované číslo
Česká pirátská strana 23
Česká strana národně socialistická 19
Česká strana národně sociální 8
Česká strana sociálně demokratická 9
Dělnická strana sociální spravedlnosti 24
EVROPSKÝ STŘED 16
Humanistická strana 22
Ježíš je Pán. Nechme se vést Duchem Svatým a ať Ježíš je naším Pánem, www.jezisjepan.cz 3
Klíčové hnutí 27
Komunistická strana Čech a Moravy 6
Konzervativní strana 5
Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska) 7
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 17
Liberálové.CZ 2
Moravané 12
NÁRODNÍ PROSPERITA 10
OBČANÉ.CZ 1
Občanská demokratická strana 26
Sdružení pro republiku-Republikánská strana Československa 11
STOP 14
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI 13
Strana svobodných občanů 25
Strana zelených 20
Suverenita - blok Jany Bobošíkové, strana zdravého rozumu 21
TOP 09 15
Věci veřejné 4
Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 229, 11121 Praha 18

Videoreportáž z losování

  

Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

  


13. dubna 2010

vytisknout  e-mailem