Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Představení projektu Národního koordinačního mechanismu pátrání po pohřešovaných dětech

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si vás pozvat na tiskovou konferenci, která se uskuteční při příležitosti představení projektu Národního koordinačního mechanismu pátrání po pohřešovaných dětech, který vyšel z "dílny" Ministerstva vnitra. Tento projekt by měl přispívat k rychlému a úspěšnému nalezení pohřešovaných dětí. 

 

Tisková konference bude následovat po jednání, kterého se zúčastní ministr vnitra Ivan Langer, náměstek ministra spravedlnosti František Korbel, policejní prezident Oldřich Martinů, prezident Evropské federace pro pohřešované a sexuálně zneužívané děti (MCE) sir Francis Jacobs, generální sekretář MCE Francis Herbert, ředitelka odboru prevence kriminality Jitka Gjuričová a ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová.

Tisková konference proběhne ve čtvrtek 2. dubna 2009 v 15:15 hodin v 5. patře budovy Ministerstva vnitra, Nad Štolou 936/3, Praha 7- Letná.

Součástí konference bude takétéma Vízového kodexu, nového legislativního nástroje pro sjednocení pravidel vízové a konzulární praxe v rámci schengenského prostoru.

Kontaktní osoba pro akreditaci: Barbora Cibulková, tiskový odbor MV, tel. 603 191 748, cibulkova@mvcr.cz.

  

Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

  

vytisknout  e-mailem