Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Inspekce ukončila akci "START"

Inspekce Policie České republiky ve spolupráci s Útvarem rychlého nasazení dnešního dne ukončila akci "START". Byl zadržen policista Krajského ředitelství Policie České republiky Jihočeského kraje, Územního odboru České Budějovice a dvě civilní osoby, spolupachatelé policisty. Byl podán návrh na zahájení trestního stíhání pro zločin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. 

Po dlouhodobém rozpracování byl dne 16. 7. 2010 ve večerních hodinách byl ve spolupráci s Útvarem rychlého nasazení v Praze zadržen policista a 2 civilní osoby při prodeji kokainu. Bylo zajištěno více než 100 g této drogy v hodnotě nejméně 180 000,-Kč.

Okresnímu státnímu zastupitelství České Budějovice byl podán návrh na zahájení trestního stíhání podezřelých pro zločin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Ředitel Krajského ředitelství Jihočeského kraje byl o zadržení svého podřízeného informován. Státní zástupce návrh na zahájení akceptoval a zahájil trestní stíhání.

  

kpt. Mgr. Martina Lídlová
tisková mluvčí
tel.č. 603 190 937

  


19. července 2010

vytisknout  e-mailem