Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Informační seminář k přípravě, vedení a hodnocení projektů bezpečnostního výzkumu

V budově Ministerstva vnitra ČR se dne 28. června 2018 uskutečnil informační seminář zaměřený na přípravu, vedení a hodnocení projektů bezpečnostního výzkumu. 

Účastníky semináře přivítal vedoucí oddělení bezpečnostního vý­zkumu Ministerstva vni­tra ČR Jan Vykoukal, který zhodnotil stav a cíle Programu bezpečnostního výzkumu České republiky v letech 2015 až 2022 a upozornil na aktuální změny v letošním roce.

Přítomní hosté byli také seznámeni např. s přípravou a realizací projektů bezpečnostního výzkumu, dále s poznatky z kontrolních činností a výstupů z průběžného monitoringu ročních zpráv.

V průběhu celé akce měli účastníci semináře možnost diskutovat své osobní zkušenosti a vznášet dotazy k problematice projektů bezpečnostního výzkumu přítomným zástupcům Ministerstva vnitra ČR, oddělení bezpečnostního výzkumu. Po závěrečné diskuzi byla možnost využít osobních konzultací.

Pro velký zájem účastníků se tento informační seminář uskuteční i dne 10. července 2018 (Informační seminář k přípravě, vedení a hodnocení projektů bezpečnostního výzkumu).

  

Odkazy do noveho okna

IMG_4208

IMG_4208 

Detailní náhled

IMG_4221

IMG_4221 

Detailní náhled

IMG_4227

IMG_4227 

Detailní náhled

IMG_4229

IMG_4229 

Detailní náhled

IMG_4237

IMG_4237 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem