Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Za mezinárodní účasti proběhla na Ministerstvu vnitra konference Bezpečný event

Začátkem června se v Praze uskutečnil již třetí ročník konference Bezpečný event pod záštitou Ministerstva vnitra a policejního prezidenta ČR. Konferenci organizačně a programově zajistila bezpečnostně vzdělávací společnost Doverville, s. r. o. Konferenci moderoval JUDr.Tomáš Koníček, vrchní ministerský rada odboru prevence kriminality MV ČR, a paní Veronika Fáberová, jednatelka a majitelka společnosti Doverville. 

Na konferenci vystoupili odborníci z Česka i zahraničí, jako například pan Carl Martin, anglický expert v oblasti navrhování, výstavby a provozu multifukčních arén, který se podělil o své zkušenosti z provozu velkých i malých eventových podniků. Ze Slovenska přijel Martin Královič, který představil „mobilní control room“ – centrální operační středisko, které poskytuje organizátorovi  akce aktuální přehled o dění na akci.

Za Policii ČR vystoupil se svou prezentací tiskový mluvčí PČR por. Mgr. Tomáš Hulan, který posluchače blíže seznámil se zákonem č. 115/2001 Sb., o podpoře sportu. Unikátní technologii Argon představil Ing. Milan Krása ze společnosti PCS, spol. s r. o. Tato technologická novinka je schopna odhalovat předměty ukryté pod oděvem, aniž by o tom kontrolovaná osoba věděla.

Na konferenci zazněly názory nejrůznějších zainteresovaných stran na to, jak zajistit bezpečnost na eventových akcí, výběr spolehlivého dodavatele služeb, přizvání a spolupráce se složkami IZS z pohledu produkčních a pořadatelů a mnohé další.


Další ročník pro vás připravujeme na listopad 2020.

Odkazy do noveho okna

_LM_5160

_LM_5160 

Detailní náhled

_LM_5206

_LM_5206 

Detailní náhled

_LM_5082

_LM_5082 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem