Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vyhlášení výzvy k účasti na průzkumu trhu

Dne 24. 6. 2016 vyhlásilo Ministerstvo vnitra výzvu k účasti na průzkumu trhu projektu eSbírka a eLegislativa. Cenový průzkum je koncipovaný jako otevřený a může se jej účastnit kdokoli s odbornými kompetencemi v oblastech nezbytných pro realizaci níže popsaných dodávek. Ministerstvo vnitra bude přijímat návrhy nacenění do 5. 8. 2016.
 
MV ČR připravuje projekt s označením „Projekt e-Sbírka a e-Legislativa (Projekt elektronické Sbírky zákonů a mezinárodních smluv a elektronické tvorby právních předpisů)“, v rámci kterého usiluje o dostupnou a srozumitelnou publikaci platného a účinného práva na území České republiky bez jakýchkoli bariér v elektronické podobě a o kvalitnější, efektivnější a transparentnější přípravu, tvorbu a projednávání právních předpisů. Obsahem projektu je zavedení nástrojů elektronického vyhlašování právních předpisů a vytvoření ověřené a bezplatně dostupné databáze minulých a aktuálních znění právních předpisů, včetně vazeb na právo EU (systém e-Sbírka), nástrojů elektronické tvorby a projednávání právních předpisů v úplném znění (systém e-Legislativa) a nových postupů legislativní a publikační práce založených na využití těchto pokročilých nástrojů s promítnutím nezbytných souvisejících změn do právního řádu (dále jen „Projekt“).

Projekt bude spolufinancován z Evropského fondu regionálního rozvoje prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (dále jen „IROP“), školení uživatelů pak z operačního programu Zaměstnanost (OPZ). Termín dokončení projektu je naplánován k 31. prosinci 2019. Právní úprava nabude účinnosti dnem 1. ledna. 2020.

V rámci Projektu má MV ČR v úmyslu zadat v otevřeném řízení nadlimitní veřejnou zakázku na vybudování a provozní podporu informačního systému e-Sbírka a e-Legislativa a nadlimitní veřejnou zakázku na verifikaci datové báze informačního systému e-Sbírka a e-Legislativa (dále jen „Veřejné zakázky“).

Cílem cenového průzkumu je připravit rozpočet Projektu a stanovit předpokládanou hodnotu Veřejných zakázek v souladu s požadavky a pravidly IROP. Průzkum trhu provede MV ČR za podmínek a způsobem uvedených v následujících přílohách.

Materiály ke stažení:

Pozn.: Přílohy obchodních podmínek pro implementaci ESEL a Verifikaci datové báze jsou identické.

 

 

vytisknout  e-mailem