Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Veletrh Prague Fire & Security Days 2015 proběhne v září

Ve dnech 15. – 19. září 2015 se v Praze v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční již 7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb – FSDays. Veletrh bude opět probíhat souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2015.
Za dobu svého trvání si veletrh FSDays získal pověst kvalitního odborného veletrhu, jehož úlohou je představovat nejnovější trendy, postupy a systémy v protipožární ochraně, zabezpečení, ostraze a ochraně objektů, systémech pro inteligentní budovy, bezpečnosti v dopravě, IT a kybernetické bezpečnosti, ale i materiálně‐technického vybavení pro záchranáře.
 
Mezinárodní veletrh FSDays 2015 opětovně získal záštitu ministra vnitra (pdf, 381 kB). Odborníci z Ministerstva vnitra a Policie ČR se také aktivně zúčastní samotného veletrhu i doprovodného programu. V rámci Poradenského centra budou návštěvníkům podávat relevantní, praxí odzkoušené informace a rady z oblasti ochrany majetku a osob. Ve spolupráci s Cechem mechanických zámkových systémů ČR budou prezentovat preventivní projekt „Bezpečná země“, který společně realizují již několik let.
 
Díky synergii s veletrhem FOR ARCH přináší FSDays ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím v moderních a velkorysých prostorách největšího pražského veletržního areálu. Nabízí vysokou koncentraci odborné veřejnosti (v jeden okamžik, na jednom místě), a to nejen z oborů bezpečnosti a stavebnictví. Pro letošní ročník připravuje organizátor veletrhu, společnost Mascotte s. r. o., zajímavé odborné konference, semináře a workshopy, reagující na aktuální témata z oboru bezpečnosti, která v současnosti doslova „hýbou“ světem, ale i aktuální témata bezpečnosti v České republice. Nedílnou součástí veletrhu je soutěž o nejlepší exponát FSDays AWARD.
 
Veletrh se uskuteční ve dvou bezprostředně přiléhajících halách v samém středu letňanského výstavního areálu. Zásadní novinkou je nové členění veletrhu. Označení „FSDays BUSINESS ponese Hala 2D a je vyhrazena pro „B2B“ část veletrhu – pro výrobce, dovozce, distributory, orientující se na odborného návštěvníka, kterému nové rozdělení usnadní orientaci v areálu. Společnosti, které chtějí na FSDays a souběžně konaném veletrhu FOR ARCH oslovit především koncového zákazníka s bezpečnostními systémy pro domácnosti, rodinné domy, firmy, …apod., se budou prezentovat v části „FSDays HOME, v Hale 5A.
 
Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays jsou průběžně uváděny na stránkách www.fsdays.cz. 
 
Informuje: JUDr. Tomáš Koníček z odboru prevence kriminality MV, člen přípravného výboru veletrhu FSDays 2015, tel.: 974 833 217, E-mail: tomas.konicek@mvcr.cz

vytisknout  e-mailem