Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Veletrh Prague Fire & Security Days 2014 se uskuteční v září 2014

6. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb – FSDays, se uskuteční ve dnech 16. – 20. září 2014 v PVA EXPO PRAHA, společně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2014.
 
„Po dvou úspěšných a mimořádně pozitivně hodnocených ročnících, pořádaných souběžně s FOR ARCH nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR, je další pokračování FSDays v PVA EXPO PRAHA logickým a dnes již tradičním krokem,“ říká Aleš Beneš, ředitel veletrhu FSDays a organizující společnosti Mascotte, s. r. o.
 
FSDays 2014 navazuje na prvotní myšlenku a dlouhodobou koncepci veletrhu, kterou je ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím. Koná se navíc v moderních, kvalitních a velkorysých prostorách největšího pražského veletržního areálu, vhodného pro prestižní prezentaci nejnovějších bezpečnostních systémů zástupců jednotlivých světových značek.
 
Generálním partnerem Prague Fire & Security Days 2014 je Asociace Grémium Alarm, veletrh podporuje v letošním roce opět řada významných institucí a organizací. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR a Ministerstvo dopravy ČR.  Odbornými partnery jsou ASIS International ČR a Cech EPS ČR, dalšími spolupracujícími organizacemi jsou Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, Městská policie Praha, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a IFMA CZ.
 
Společnosti budou prezentovat protipožární a zabezpečovací techniku, systémy a služby opět pod jednou střechou, a to v samém „centru dění“ – uprostřed výstavního areálu v hale 4, v blízkém sousedství firem z příbuzných oborů – elektro a digitální domácnosti.
Několik významných dat FSDays 2014:
  • jediný veletrh s bezpečnostní a protipožární tematikou v ČR v letošním roce
  • v samém centru dění - centru celého výstavního komplexu stavebních veletrhů FOR ARCH
  • předpoklad více než 70 000 návštěvníků celého komplexu odborných veletrhů
  • vysoká koncentrace odborné veřejnosti (v jeden okamžik, na jednom místě) nejen z oborů bezpečnosti a stavebnictví….
  • FSDays Business Dating – novinka letošního ročníku, přímé propojení vystavovatelů a návštěvníků veletrhu
  • mimořádná příležitost proefektivní prezentaci na několika oborově příbuzných projektech
  • atraktivní odborný doprovodný program a konference
  • soutěž o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014
Veletrhu a doprovodného programu se aktivně zúčastní tradičně také odborníci z Ministerstva vnitra a Policie ČR. V rámci Poradenského centra budou občanům poskytovat odborné poradenství z oblasti ochrany majetku a osob. Ve spolupráci s Cechem mechanických zámkových systémů ČR a preventivního projektu „Bezpečná země“ budou podávat relevantní a praxí odzkoušené informace, rady a doporučení.
 
Za dobu svého trvání si FSDays získalo pověst kvalitního odborného veletrhu, jehož úlohou je představovat nejnovější trendy, postupy a systémy v protipožární ochraně, dále pro zabezpečení, ostrahu a ochranu objektů, systémy pro inteligentní budovy, ochranu dat a informací, bezpečnost v dopravě, kybernetickou bezpečnost i možnosti materiálně‐technického vybavení pro záchranáře a prostředků pro zvýšení bezpečnosti státu.
 
Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays jsou průběžně uváděny na stránkách www.fsdays.cz  
 
Kontakt: Sylva Havelková, tel: +420 728 885 875, e-mail: havelkova@mascotte.cz, www.fsdays.cz
 
           
Informuje: JUDr. Tomáš Koníček, odbor prevence kriminality MV, člen přípravného výboru veletrhu FSDays 2014, tel.: 974 833 217, E-mail: tomas.konicek@mvcr.cz
 

vytisknout  e-mailem