Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Svět očima dětí 2009

Praha, Národní dům na Vinohradech, 25. červen 2009 

 

 

Komentář k videu v textové podobě:

 
Ve středu 25. 6. 2009 od 13 hodin v Majakovského sále Národního domu na Vinohradech proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen 6. kola celostátní dětské soutěže Svět očima dětí. Završilo se tím úsilí dětí, které letos zpracovávaly v uměleckých kategoriích – výtvarné, literární, audiovizuální a výpočetní technika - témata týkající se aktuálních společenských problémů - Bezpečně pěšky i na kole; Dobrý sluha, ale zlý pán!; Mobilní telefony a kyberšikana; Chraň své osobní údaje! 
 
Ministr vnitra, který ceny dětem předával je pochválil za jejich dobrou práci.
Martin Pecina: „Jsem velmi rád, že jste v této těžké době přijeli, jsem velmi rád, že přijela i děcka z Moravy, která je zrovna dnes tedy zužována velmi nepříjemnými událostmi a protože nechci dlouho zdržovat a protže se jistě už všichni těšíte na předávání cen, tak vám děkuju, že jste přijeli, že jste šikovní, že jste mohli být vyhodnoceni a přeju vám, aby se vám dnešní den líbil.“
 
Letošního kola se zúčastnilo 1320 dětí z 245 školských zařízení z celé republiky. Slavnostním odpolednem nás provázel moderátor Vlastimil Korec a vyhlašování bylo doplněno bohatým kulturním programem.

 

vytisknout  e-mailem