Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Davidová Markéta

MARKÉTA DAVIDOVÁ
Narozena: 3. 1. 1997 Davidová Markéta.jpg
Sport: biatlon
Trenér: Jiří Holubec
Biatlon se o budoucnost bát nemusí (časopis Policista 3/2017)

Sportovní výsledky:

Rok 2016

  • 3. místo MS dorost 26.1.-2.2., vytrval.závod 10 km (Rumunsko, Cheile Gradistei)
  • 4. místo MS dorost 26.1.-2.2., sprint 6 km (Rumunsko, Cheile Gradistei)
  • 10. místo MS dorost 26.1.-2.2., stíh.závod 7,5 km (Rumunsko, Cheile Gradistei)
  • podíl na 2. místě MS dorost 26.1.-2.2., štafeta 3x6 km ((Rumunsko, Cheile Gradistei)
  • 1. místo M ČR juniorky 5.-6.3., závod s hrom. startem (NMNM)
  • 1. místo M ČR juniorky 5.-6.3., sprint (NMNM)


Rok 2017

  • podíl na 6. místě  ČR, SP 12.1., štafeta 4x6 km (Německo, Ruhpolding)
  • 3. místo MEJ 2.2., vytrval. závod 12,5 km (NMNM)
  • 1. místo MEJ 4.2., sprint 7,5 km (NMNM)
  • 1. místo MEJ 5.2., stíh. závod 10 km (NMNM)
  • 14. místo MSJ 25.2., sprint 7,5 km (Slovensko, Osrblie)
  • podíl na 11. místě ČR, MSJ 28.2., štafeta 3x6 km (Slovensko, Osrblie)
  • podíl na 6. místě ČR, SP 10.12., štafeta 4x6 km (Rakousko, Hochfilzen)
  • anketa Biatlonista 2016/2017 – biatlonová naděje


Rok 2018

  • 9. místo SP 7.1.18, štafeta 4x6 km (Německo, Oberhof)
  • 6. místo SP 13.1., štafeta 4x6 km (Německo, Ruhpolding)
  • 15. místo, ZOH Pchjongčchang 10. 2., sprint 7,5 km
  • 25. místo, ZOH Pchjongčchang 12. 2.,  stíh. závod 10 km
  • 18. místo, ZOH Pchjongčchang 17. 2., závod s hromad. startem 12,5 km 
  • podíl na 8. místě ZOH Pchjongčchang 20.2., smíšená štafeta
  • podíl na 12. místě ZOH Pchjongčchang 22.2., štafeta žen
  • 14. místo MSJ 1.3., vytrvalostní závod (Estonsko, Otepää)
  • 2. místo MSJ 3.3., sprint 7,5 km (Estonsko, Otepää)
  • 1. místo MSJ 4.3., stíhací závod (Estonsko, Otepää)
  • 1. místo M ČR horská kola 16.6. (Jablonec n. Nisou)
  • podíl na 2. místě letní MS 26.8., mix štafeta (NMNM)
  • 2. místo letní MS 25.8., sprint juniorky (NMNM)
  • 3. místo letní MS 26.8., stíhací závod juniorky (NMNM)
  • 3. místo SP 6.12., vytrval. závod (Slovinsko, Pokljuka)


Rok 2019

  • podíl na 3. místě ČR, štafeta 4x6 km SP 13.1. (Německo, Oberhof)
  • podíl na 9. místě ČR, štafeta 4x6 km SP 19.1. (Německo, Ruhpolding)
  • 1. místo SP 24.1. sprint 7,5km (Itálie, Anterselva)
  • 2. místo SP 27.1. závod s hromad.startem (Itálie, Anterselva)
  • 2. místo SP 7.2. vytrval. závod zkrácený (Kanada, Canmore)
  • podíl na 7. místě ČR, SP 8.2. štafeta 4x6 km (Kanada, Canmore)
  • podíl na 6. místě ČR, SP 17.2., mix štafeta (USA, Soldier Hollow)
  • podíl na 6. místě ČR, MS 7.3., štafeta mix (Švédsko, Östersund)
  • 7. místo MS 8.3., sprint 7,5 km (Švédsko, Östersund)
  • 13. místo MS 10.3., stíhací závod 10 km (Švédsko, Östersund)
  • podíl na 15. místě ČR, MS 16.3. štafeta 4x6 km (Švédsko, Östersund)
  • 16. místo MS 17.3. závod s hrom.startem (Švédsko, Östersund)
  • vítězka - anketa „Biatlonista roku“ (30.5. Praha)
  • 1. místo MČR 15.6. horské kolo (Jablonec n. Nisou)
  • 1. místo MČR na koleč. lyžích 31.8.-1.9. stíhací závod (Letohrad)

Záliby:

  • jízda na koni
  • pečení

vytisknout  e-mailem