Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pozvánka na tiskovou konferenci ministra vnitra k aktuálnímu stavu projektů eGovernmentu

Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci ministra vnitra Martina Peciny a náměstka ministra vnitra pro informatiku Jaroslava Chýlka. 

Představitelé Ministerstva vnitra seznámí média s aktuálním stavem projektů eGovernmentu, s novinkami ve výběrových řízeních a dalším vývojem systému základních registrů i se způsobem financování jednotlivých projektů ze strukturálních fondů.
  
Na otázky novinářů bude odpovídat také hlavní architekt Informačního systému základních registrů Ondřej Felix, ředitel odboru programového řízení László Hajnal a ředitel odboru rozvoje projektů a služeb eGovernmentu Jindřich Kolář.
  
Setkání proběhne v pondělí 12. dubna 2010 ve 12.30 hodin ve Visegrádském salonku Kongresového centra Aldis v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 375, a to v rámci dvoudenní konference ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě).  
   
Ta se v kongresovém centru uskuteční od 12. do 13. dubna 2010.
  
Účastníky 13. ročníku sympozia, které stejně jako loni proběhne pod záštitou ministra vnitra a předsedy vlády České republiky, čekají dva dny přednášek o základních registrech, datových schránkách, Czech POINTu, digitalizaci všeho druhu a dalším vývoji elektronizace státní správy a samosprávy.
  
Kompletní informace o konferenci jsou na webových stránkách www.isss.cz, online zpravodajství z průběhu konference bude na www.mvcr.cz.

 
 
Pavel Novák
zástupce ředitelky odboru a tiskové mluvčí

vytisknout  e-mailem