Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pozvánka na mezinárodní odbornou konferenci: „Městské prostředí – bezpečnostní hrozba nebo příležitost pro prevenci?“

loga.png
_________________________________________________________________________________________________________________

Bezpečnost a prevence ve městech – jak mohou pomoci environmentální design, plánování a technické normy?

Ministerstvo vnitra ČR ve spolupráci s Českou agenturou pro standardizaci a sekretariátem Evropské komise pro standardizaci – Technické komise 325 (CEN/TC 325) „Prevence kriminality při plánování městské výstavy a navrhování budov“ si Vás dovolují pozvat na unikátní mezinárodní odbornou konferenci:

Městské prostředí – bezpečnostní hrozba nebo příležitost pro prevenci?“

Cílem konference, která se uskuteční při příležitosti Předsednictví České republiky v Radě Evropské unie, je zvýšit v rámci EU, na úrovni institucí i zástupců měst a policejních složek, povědomí o konceptech Crime Prevention Through Environmental Design/Crime Prevention Through Urban Design & Planning, o jejich přínosech v praxi a významu standardizace v této oblasti.

Konference bude členěna na 3 bloky: 1) Představení konceptů a jejich přínosů; 2) CPTED a technické normy ve městech; 3) CPTED a technické normy v práci policie. Podrobnější program a seznam vystupujících jsou uvedeny v příloze.

Konference se uskuteční jako celodenní dne 6. října 2022 v hlavním městě České republiky Praze, jež patří mezi nejkrásnější města a také nejpopulárnější kongresové destinace světa, v prostorách Kongresového centra Praha (5. května 1640/65, Praha 4) s úchvatným výhledem na panorama Prahy.

Účast na konferenci je bezplatná. Hlavním jednacím jazykem konference bude angličtina. Konference bude zároveň tlumočena do českého jazyka.

Svůj zájem o účast na konferenci potvrďte, prosím, registrací zde: https://forms.gle/Szq2PAhXitdnxchJ7. Registrace je možná nejpozději do 5. září 2022, ale doporučujeme registrovat se co nejdříve, kapacita prostor je omezená.

Po ukončení registrací obdrží každý účastník potvrzovací e-mail s dalšími pokyny ke konferenci, podrobným programem a dalšími pokyny k přihlášení do akreditačního systému.

Budeme velmi potěšeni, pokud naše pozvání přijmete a na konferenci Vás budeme moct přivítat.

vytisknout  e-mailem