Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Poslední závody Světového poháru v sezoně

V Norsku skončily o tomto víkendu závody Světového poháru v biatlonu

Letošní sezona byla pro český biatlon nejúspěšnější v historii, za první místa ve vytrvalostních závodech vynesla sportovkyni Centra sportu MV Gabriele Soukalové malý křišťálový globus a s celkovým součtem 613 bodů obsadila v celkovém pořadí Světového poháru vynikající 4. místo. Výborného výsledku dosáhla i její kolegyně Veronika Vítková, která se umístila s 551 body v elitní desítce – na 9. místě.
Ondřej Moravec jako jediný závodník na světě absolvoval všechny závody a skončil ve SP patnáctý se 465 body. Jaroslav Soukup se ziskem 261 bodů, přestože ve SP nevstoupil na podium, stal prvním českým biatlonistou v historii, který získal medailovou pozici na zimních olympijských hrách. Všem našim biatlonistům budeme do další sezony držet palce.