Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Moravec Ondřej

ONDŘEJ MORAVEC
Narozen: 9. 6. 1984 Moravec Ondřej.jpg
Sport: biatlon
Trenér: Zdeněk Vítek

Sportovní výsledky:

  • podíl na 7. místě štafety ČR ME 2002
  • podíl na 2. místě štafety ČR MSJ 2002
  • 2 x 2. místo MSJ 2002
  • 10. místo MEJ 2002
  • 2 x 3. místo MSJ 2003
  • 1. místo MEJ 2003
  • podíl na 1. místě štafety ČR MEJ 2003
  • 6. místo MEJ 2003
  • podíl na 2. místě štafety ČR MSJ 2004
  • 10. místo MSJ 2004
  • 2 x 1. místo MEJ 2004
  • 4. místo MEJ 2004
  • podíl na 5. místě štafety ČR MEJ 2004
  • 2. místo MSJ 2005
  • 1. místo MEJ 2005
  • 2. místo MEJ 2005
  • podíl na 4. místě štafety ČR MEJ 2005
  • podíl na 6. místě štafety 4x7,5 km ZOH 2006 Turín
  • podíl na 8. místě smíšené štafety ČR MS 2007
  • podíl na 5. místě štafety ČR MS 2007
  • podíl na 7. místě štafety ČR MS 2008
  • podíl na 12. místě smíšené štafety ČR MS 2008
  • podíl na 3. místě štafety ČR ME 2008
  • 3. místo ME 2009 (letní biatlon)
  • 5. místo ME 2009 (letní biatlon)
  • 67. místo ZOH 2010 Vancouver
  • podíl na 10. místě štafety ČR MS 2011
  • podíl na 11. místě smíšené štafety ČR MS 2011
  • několikanásobný mistr ČR12. místo MS 2012 (vytrvalostní závod)
  • 12. místo MS 2012 (vytrvalostní závod)
  • 13. místo MS 2012 (závod s hromadným startem)
  • 15. místo MS 2012 (stíhací závod)
  • podíl na 8. místě smíšené štafety ČR MS 2012
  • podíl na 9. místě štafety ČR MS 2012
  • 2. místo závod SP 2012
  • 2. místo SP 2012 (stíhací závod)
  • 3. místo SP 2013 (stíhací závod)
  • podíl na 3. místě smíšené štafety ČR MS 2013
  • podíl na 6. místě štafety ČR MS 2013
  • 2x 4. místo MS 2013 (vytrvalostní závod, závod s hromadným startem)
  • 1. místo SP 2013 (závod s hromadným startem 15 km)
  • 3. místo štafety ČR SP 2013
  • 1. místo SP 2013, podíl smíšená štafeta ČR (zahajovací závod sezony 2013/2014)
  • 2. místo SP 2013, sprint 10 km 
  • 18. místo ZOH 2014 Soči (vytrvalostní závod)
  • 8. místo ZOH 2014 Soči (sprint)
  • 2. místo ZOH 2014 Soči (stíhací závod)
  • 3. místo ZOH 2014 Soči (závod s hromadným startem)
  • podíl na 2. místě smíšené štafety ZOH 2014 Soči
  • 2. místo SP 2015 (sprint)
  • 13. místo SP 2015 (závod s hromadným startem)
  • podíl na 3. místě ČR, SP úvodní závod 2015/2016, smíšená štafeta
  • 7. místo SP 2016, závod s hromadným startem
  • 2. místo SP 2016, závod s hromadným startem
  • 8. místo SP 2016, stíhací závod
  • 4. místo SP 2016, vytrvalostní závod
  • 9. místo SP 2016, závod s hromadným startem
  • podíl na 5. místě ČR MS 2016 (štafeta muži)
  • podíl na 8. místě ČR, SP 2016 SRN, štafeta 4x7,5 km
  • podíl na 10. místě ČR, SP 2016 Kanada, smíš. štafeta 2x6 km+2x7,5 km
  • 5. místo anketa o nejlepšího biatlonistu
  • 1. místo MČR 2016, biatlon na horských kolech
  • podíl na 7. místě ČR, SP 2016 Švédsko, smíš. štafeta 2x6 km+2x7,5 km
  • podíl na 5. místě ČR SP 2016 Slovinsko, štafeta muži
  • 8. místo SP 2016 ČR, sprint 10 km
  • 4. místo SP ČR, záv. s hromad. startem 15 km

Rok 2017

  • podíl na 5. místě ČR, SP 11.1., štafeta 4x7,5 km muži (Německo, Ruhpolding)
  • podíl na 7. místě ČR, MS 9.2., smíšená štafeta (Rakousko, Hochfilzen)
  • 5. místo MS 11.2., sprint 10 km (Rakousko, Hochfilzen)
  • 5. místo MS 12.2., stíhací závod 12,5 km (Rakousko, Hochfilzen)
  • 2. místo MS 16.2., vytrval. závod 20 km (Rakousko, Hochfilzen)
  • podíl na 10. místě ČR, MS 18.2., štafeta 4x7,5 km muži (Rakousko, Hochfilzen)
  • 16. místo MS 19.2., závod s hromad. startem 15 km (Rakousko, Hochfilzen)
  • 2. místo SP 10.3., sprint 10 km (Finsko, Kontiolahti)
  • 4. místo SP 11.3., stíhací závod 12,5 km (Finsko, Kontiolahti)
  • 7. místo SP 17.3., sprint 10 km (Norsko, Holmenkollen)
  • 8. místo SP 18.3., stíhací závod 12,5 km (Norsko, Holmenkollen)
  • 1. místo M ČR biatlon na horských kolech 17.6. (Jablonec n. Nisou)
  • 2. místo exhibiční závod smíšených dvojic 28.12. (Německo, Gelsenkirchen)

Rok 2018

  • 2. místo SP 10.1., vytrval.závod na 20 km (Německo, Ruhpolding)
  • 8. místo SP 12.1., štafeta 4x7,5 km (Německo, Ruhpolding)
  • 8. místo SP 12.1., štafeta 4x7,5 km (Německo, Ruhpolding)
  • 10. místo SP 19.1., sprint 10 km (Itálie, Anterselva)
  • 12. místo, ZOH Pchjongčchang 15. 2., vytrval. závod 20 km
  • 11. místo, ZOH Pchjongčchang 18. 2., závod s hromad. startem 15 km 
  • podíl na 8. místě ZOH Pchjongčchang 20.2., smíšená štafeta
  • podíl na 7. místě ZOH Pchjongčchang 23.2., štafeta mužů
  • 9. místo SP 11.3., závod s hromad.startem (Finsko, Kontiolahti)
  • podíl na 10. místě ČR, SP 18.3. štafeta (Norsko, Holmenkollen)
  • 1. místo M ČR 24.3., supersprint (Jablonec n/Nisou)
  • 1. místo M ČR horská kola 16.6. (Jablonec n. Nisou)
  • podíl na 2. místě letní MS 26.8., mix štafeta (NMNM)
  • 2. místo letní MS 25.8., sprint muži (NMNM)
  • 1. místo letní MS 26.8., stíhací závod (NMNM)
  • 1. místo M ČR 2.9., stíhací závod na koleč. bruslích (Letohrad)
  • 8. místo SP 23.12. záv. s hromad. startem (NMNM)
     

Rok 2019

  • podíl na 4. místě ČR, štafeta 4x7,5 km SP 13.1. (Německo, Oberhof)
  • podíl na 8. místě ČR, štafeta 4x7,5 km SP 18.1. (Německo, Ruhpolding)
  • 4. místo ME 20.2., vytrval. závod 20 km (Bělorusko, Raubiči)
  • 7. místo ME 23.2., sprint 10 km (Bělorusko, Raubiči)
  • podíl na 6. místě ČR, MS 7.3., štafeta mix (Švédsko, Östersund)
  • podíl na 9. místě ČR, MS 14.3. smíš.štafeta dvojic (Švédsko, Östersund)
  • podíl na 4. místě ČR, MS 16.3. štafeta 4x7 km (Švédsko, Östersund)
  • 1. místo MČR 27.3. supersprint (Jablonec n. Nisou)

Záliby:

vytisknout  e-mailem