Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference „eID a veřejné registry“

  • Datum: 6.4.2009 — 7.4.2009
  • Místo: Hradec Králové - Czech Republic
  • Kategorie: Konference a semináře
  • Téma: Doprava, telekomunikace a energetika
Ministerstvo vnitra ČR a Evropská komise pořádají společně konferenci s názvem „eID a veřejné registry“, která se uskuteční 7. dubna 2009 v Hradci Králové a bude zahájena 6. dubna 2009 neformální večeří v Praze.
  
Tato významná akce pod hlavičkou českého předsednictví má za cíl představit současný stav vývoje a plány do blízké budoucnosti v oblasti eID a veřejných registrů v Evropě. Kompatibilita národních eID systémů napříč EU je považována za základ budování celoevropského trhu služeb a rozvoje informační společnosti. Konference se zúčastní zástupci všech relevantních organizací a nejvýznamnějších projektů a iniciativ k problematice eID.
Konference „eID a veřejné registry“ bude součástí 12. ročníku konference ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě). ISSS je zavedená konference, které se pravidelně účastní zástupci veřejné správy, včetně čelních politických činitelů, i představitelé soukromého sektoru a návštěvnost celé akce se pohybuje okolo 2000 účastníků. Součástí konference je též výstava prezentací a produktů pro státní správu a samosprávu s počtem cca 100 výstavních stánků.
 
Konference bude zahájena úvodním proslovem ministra vnitra Ivana Langera, generálního ředitele DG INFSO EK Fabia Colasantiho a primátora Hradce Králové Otakara Divíška. Účast na konferenci eID a veřejné registry přislíbila též řada známých řečníků a expertů z veřejné správy, EU institucí, soukromého i akademického sektoru.
 
Počet míst na konferenci je bohužel omezen a účast na konferenci je tedy možná pouze na základě osobního pozvání. V případě, že neobdržíte pozvánku a přesto byste se rádi konference zúčastnili, zašlete prosím svůj požadavek na adresu martin.kusak@mvcr.cz a my zvážíme Vaši účast na základě počtu volných míst.
 
Těšíme se na Vaši účast v Hradci Králové.

vytisknout  e-mailem