Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra nabízí finanční podporu při zapojení do programů EU

Program je aktuální pro výzvu CIP ICT-PSP a Safer Internet pro rok 2013 

Za účelem zvýšení účasti tuzemských subjektů v projektech financovaných z programů EU (dříve komunitárních programů) v oblasti informační společnosti vyhlašuje Ministerstvo vnitra program Podpory zapojení do programů EU, jehož cílem je finančně motivovat k zapojení do jednotlivých evropských projektů, resp. být iniciátorem těchto projektů. Finanční podporu je možné získat na formování konsorcia za účelem předložení projektu, zapojení do vznikajícího konsorcia stejně jako na úhradu nákladů souvisejících s činností konsorcia a účasti v projektu. 
 
V současné době je program aktuální především pro výzvu Rámcového programu pro konkurenceschopnost a inovace (CIP ICT-PSP), jehož 7. projektová výzva s uzávěrkou 14. května 2013 je zaměřena na témata a cíle ze strategie Digitální agenda pro Evropu a obsahuje 5 základních témat. Program podpory je možné využít rovněž pro předkládání programů v rámci výzvy programu Bezpečnější internet (Safer Internet) pro rok 2013 uzavřené 23. května 2013.
 
Vyplněnou žádost o podporu přípravy projektu nebo o podporu zajištění spoluúčasti příjemce se všemi náležitostmi zasílejte na adresu Ministerstva vnitra nejpozději do 20. září 2013 do 14:00 hodin. Podrobnosti naleznete v příručce pro žadatele „Podpora zapojení do programů EU pro rok 2013“.
 
Nově byly připojeny aktualizované formuláře a nová příručka (pravidla).


Odbor veřejné správy a eGovernmentu, 31.5.2013

vytisknout  e-mailem