Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Je zpět a v plné síle! Hanzlíčková se raduje ze stříbrné medaile!

Zápasnice Adéla Hanzlíčková sfoukla nedobrovolnou pětiměsíční vrstvu prachu ze závodního mundúru, zaviněnou nepříjemným zraněním, a s plnou parádou vlétla do rankingového turnaje Zagreb Open v Chorvatsku! Pod novým trenérem z toho byl rovnou cenný kov! 

Los na mezinárodním turnaji v Chorvatsku přitom nebyl pro brněnskou rodačku vůbec shovívavý. Hned na úvod ji čekala náročná písemka v podobě dvojnásobné medailistky z mistrovství Evropy z Francie Pauline Lecarpentier. S ní si ale reprezentantka Olympu CS MV poradila na výbornou!

V semifinále následně předvedla Hanzlíčková velkou parádu, a to když po minutě a půl položila na lopatky polskou soupeřku Wiktorii Cholujovou, čímž si zajistila přímý postup do finále kategorie do 68 kilogramů. Tam se proti ní do zápasnického kruhu postavila další Francouzka. Tentokrát však samotná Koumba Larroque – několikanásobná medailistka z ME i MS. I přes všechny predikce byl průběh zápasu vyrovnaný a Larroque nakonec zvítězila na body. Osmadvacetiletá Hanzlíčková má i tak pořádný důvod k radosti! Stříbrná medaile z Grand Prix v Záhřebu má pro ni velkou váhu!

„Tahle medaile pro mě znamená hodně! Sice to nebyl jeden z nejdůležitějších závodů sezony, ale byl to první turnaj po dlouhé době, a navíc pod oficiálním vedením nového trenéra, takže to byl takový test, jestli jdeme správnou cestou. Ukázalo se, že ano a mám z toho upřímnou radost,“ raduje se z úspěchu Hanzlíčková s tím, že tato turnajová prověrka má ještě jeden důležitý faktor.

„Co se týče organizace, ubytování i jídla, tak v Chorvatsku probíhalo všechno dobře. Navíc máme na stejném místě letos i mistrovství Evropy, takže jsem ráda, že jsem si to tam mohla trošku osahat,“ doplňuje čerstvá medailistka.

Odkazy do noveho okna

Adéla Hanzlíčková

Adéla Hanzlíčková 

Detailní náhled

Adéla Hanzlíčková_zdroj instagram.com_adelahan

Adéla Hanzlíčková_zdroj instagram.com_ad... 

Detailní náhled

Adéla Hanzlíčková_zdroj uww

Adéla Hanzlíčková_zdroj uww 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem