Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Grand Prix „Wroclawia i Dolnego Slaska“

Malý závod organizačně, velký svým nadšením. Hlad po závodění, po kontaktu je všudypřítomný. 

Ve dnech 24. 3 – 28. 3. 2021 se po dlouhé době naši střelci dostali do přímého kontaktu se sportovci z jiných států a mohli na jedné palebné čáře změřit síly. Sice v halových podmínkách, ale přece jen. Teď v březnu je to přesně 12 měsíců od posledního ME. Poté virus přetavil závodění face to face na závodění přes monitor nebo pouze s resortními kolegy.

Jiří Přívratský, puškový závodník, v kvalifikacích obou disciplín – sportovní malorážka 3 x 40 ran a vzduchová puška 60 ran – předvedl parádní formu a dokázal, že světová čísla mužské kategorie nejsou mimo jeho dosah. Finálové souboje sice neustál na medailová umístění, skončil na 4. a 5. místě, ale radost z dobrých výsledků je na místě.

Gabriela Etrichová se ve sportovní malorážce 3 x 40 ran po dobré kvalifikaci a pěkném finále umístila na 1. místě a v těsném závěsu za ní skončila druhá naše střelkyně Aneta Brabcová. Karolína Brabcová ve vzduchové pušce 60 ran skončila po finálovém závodě na 4. místě.

Veronice Schejbalové se v pistolových disciplínách tolik nedařilo, ale jsem si jistá, že není všem dnům konec, naopak, že se vše rozjíždí dobrým směrem.

V Plzni 30. 3. 2021
Kateřina Frantalová

vytisknout  e-mailem