Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Forenzní identifikační značení na Ceně MOSTY

V Českých Budějovicích se dne 24. 3. 2016 konalo slavnostní udílení cen 13. ročníku soutěže MOSTY 2015, kterou pořádá Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky. Ve IV. kategorii soutěže tzv. zvláštní ceně, byli nominováni i strážníci Městské policie Ostrava Bc. Jaromír Kolářík a Bc. Jana Koběrská, za rozšíření forenzního identifikačního značení syntetickou DNA o značení kompenzačních pomůcek. Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením České republiky jejich ocenil přínos pro postižené a konstatoval, oba strážníci se věnovali značení kompenzačních pomůcek nejen v pracovní době, ale i ve svém osobním volnu.

Bc. Kolářík se navíc, jako garant forenzního identifikačního značení pro ČR, aktivně věnuje i školení zaměstnanců městských policií, které se rozhodly značit kompenzační pomůcky pomocí tzv. syntetické DNA.

Nominace preventivního projektu „Forenzní identifikační značení předmětů“ do soutěže si cení také Ministerstvo vnitra, které je již čtvrtým rokem jeho garantem.

 

 Odbor bezpečnostní politiky a prevence kriminality, březen 2016

Odkazy do noveho okna

CENA MOSTY 2015_02

CENA MOSTY 2015_02 

Detailní náhled

CENA MOSTY 2015_03

CENA MOSTY 2015_03 

Detailní náhled

CENA MOSTY 2015_06

CENA MOSTY 2015_06 

Detailní náhled

Ostravští strážníci s L. Klausovou

Ostravští strážníci s L. Klausovou 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem