Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Chovanec: Spolupráce s policejními odbory je výborná

Vývoj služebních příjmů nebo nábor nových policistů a jejich vzdělávání. To byla témata schůzky vedení Ministerstva vnitra se zástupci Nezávislého odborového svazu Policie České republiky (NOS PČR) a Policejního prezídia. 

Ministr vnitra Milan Chovanec s nimi probral aktuální problémy a nastínil plány do budoucna. Jednání, které se uskutečnilo v úterý 3. února 2015 v sídle NOS PČR v pražské Bartolomějské ulici, se zúčastnili i náměstci ministra vnitra Jiří Nováček, Monika Pálková a Jiří Zmatlík.
 
„Jsem velice rád, že jsme se opět sešli. Spolupráce ministerstva s odborovým svazem je výborná,“ pochválil ministr Milan Chovanec. S policejními odboráři přišel hovořit i předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula. „Probral s odboráři věci, které je pálí,“ řekl Chovanec.
 
V závěru schůzky přednesl předseda policejních odborů Milan Štěpánek zprávu o činnosti a dosažených výsledcích v roce 2015 a informoval o zasedání Výkonného výboru a Výboru Evropské policejní konfederace EuroCOP. Ta se uskuteční v Praze začátkem letošního září. Vedení odborů se ještě v listopadu vydá na kongres EuroCOP do irského Dublinu.

vytisknout  e-mailem