Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Biatlonisté OLYMPU mají v Jablonci nové zázemí

V pondělí 12. 12. 2016 byla v Jablonci nad Nisou slavnostně otevřena zrekonstruovaná ubytovna pro biatlonisty. 

„Budova byla postavena před třiceti lety a díky této rekonstrukci a dostavbě nové části se i zázemím pro sportovce dostáváme do moderní éry. Biatlonisté, jakožto profesionální sportovci, nám dělají radost svými výsledky a konečně mají i profesionální zázemí,“ sdělil při slavnostním zahájení náměstek ministra vnitra Jiří Zmatlík.

Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili také Zdeněk Bříza z Ministerstva školství, hejtman Libereckého kraje Martin Půta, primátor Jablonce nad Nisou Petr Beitl, ředitel OLYMP Centra sportu Jiří Beran, sportovní ředitel Českého olympijského výboru Martin Doktor a šéftrenér biatlonové reprezentace Ondřej Rybář.

K dispozici je celkem 16 zrekonstruovaných bytů. K tomu mají biatlonisté i další reprezentační sportovci OLYMPU k dispozici pět pokojů a tělocvičnu, vše vybavené speciálním systémem Hypoxico, který modeluje vysokohorské prostředí. Ve výčtu novinek nechybí ani garáž a servisní místnost pro přípravu lyží. V létě přibude ještě nejmodernější lyžařský trenažér pro důkladnou přípravu techniky.

Odkazy do noveho okna

Slavnostní otevření zrekonstruovaného biatlonového zázemí v Jablonci

Slavnostní otevření zrekonstruovaného bi... 

Detailní náhled

Zázemí 1

Zázemí 1 

Detailní náhled

Zázemí 2

Zázemí 2 

Detailní náhled

Zázemí 3

Zázemí 3 

Detailní náhled

Nové zázemí

Nové zázemí 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem