Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

14. kolo soutěže Svět očima dětí (2017)

  • Vyhlášení soutěže, témata
  • Výsledky soutěže

Vyhlášení soutěže, témata

Dětskou soutěž pořádá: odbor tisku a public relations
 
Cíl projektu
Cílem preventivně-vzdělávacího projektu je prevence sociálně patologických jevů a zvyšování informovanosti z různých oblastí prostřednictvím tvůrčí činnosti dětí.
 
Cílové skupiny (děti ve věkovém rozpětí 5–16 let):
  • děti z mateřských škol – oddělení předškolních dětí
  • děti z prvního a druhého stupně základních škol
  • děti z dětských domovů
  • děti ze specializovaných škol
  • děti ze středisek volnočasových aktivit
Záštita
Záštitu nad projektem převzal ministr vnitra Milan Chovanec
 
Soutěžní kategorie pro cílové skupiny dětí
Zaslaná soutěžní díla budou hodnocena u každého ze dvou soutěžních témat v každé věkové kategorii:
  • výtvarné (kresba, malba, trojrozměrné dílo)
  • audiovizuální (krátký film, webová prezentace)
 
Soutěžní témata
 1. kategorie: MŠ a 1. stupeň ZŠ
  • Jeden den v životě hasiče
  • Oheň: dobrý sluha, zlý pán!
2. kategorie: 2. stupeň ZŠ
  • Pomáhat a chránit
  • Nebezpečí na sociálních sítích


 

   
Zakladni_dvoubarevna_varianta_ČP.jpg logo Impromat Ricoh.jpg logo Muzeum PČR.JPGLogo_Praha.jpg

MMP-LOGO-CMYK.jpg botanicka_zahrada_lg_lg-barevne.png logo základní_planetárium.jpg

PID 4_logo a text_kri (2).jpg           portal_logo.jpgRopid_délka_barva.jpg 

DP_logo_horiz_CMYK.jpg

Výsledky soutěže

Výsledky soutěže Svět očima dětí 2017

 

  • 1. kategorie: MŠ a 1. stupeň ZŠ Jeden den v životě hasiče

Výtvarná a 3D díla

1. místo – Ondřej KOHUT (5 let) - MŠ Smetanova, Frýdlant nad Ostravicí
2. místo – Tereza JEMELKOVÁ a Petra KOPČANOVÁ (11 let)  – ZŠ Bochoř
3. místo – Robert HOPJAN (10 let)  – ZŠ Šrámkova, Opava

  • 1 . kategorie: MŠ a 1. stupeň ZŠ Oheň, dobrý sluha, zlý pán!

Výtvarná a  3D díla

1. místo – Vojtěch BIK (6 let) – MŠ Lubojaty, Bílovec
2. místo – žáci 4. ročníku – ZŠ Orlí, Liberec 
3. místo – Adriana POLÁCHOVÁ a Barbora KVÁŠOVÁ (10 let) – ZŠ Frýdlant nad Ostravicí

Audiovizuální díla

1. místo – FMŠ Sluníčko Praha 13
2. místo – Barbora INDRÁKOVÁ, Eva VYMAZALOVÁ (7 le) – Církevní ZŠ Kroměříž
3. místo – žáci 4. ZŠ Frýdlant nad Ostravicí

  • 2. kategorie: 2. stupeň ZŠ Pomáhat a chránit

Výtvarná a 3D díla

1. místo – Barbora ZAHRADNÍKOVÁ (13 let), Edita KRIŠÁKOVÁ (12 let) – ZŠ  U Haldy, Ostrava
2. místo – Jana HOPJANOVÁ (13 let) – ZŠ Šrámkova, Opava
3. místo – Libor KAMAN (14 let) – ZŠSP Březinova, Jihlava

Audiovizuální díla

1. místo – Bára KAMARYTOVÁ a Lucie APALOVIČOVÁ – ZŠ Plumlov

Zvláštní cena

Daniel HAVLÍČEK (9. ročník) – ZŠ Václavské nám., Třebíč

  • 2. kategorie: 2. stupeň ZŠNebezpečí na sociálních sítích

Výtvarná a 3D díla

1. místo – Barbora VESELÁ (12 let) – ZŠ A. Baráka, Lovosice
2. místo – Adéla BURGHARDOVÁ (12 let) a Veronika MACHOVÁ(13 let) – ZŠ Orlí, Liberec
3. místo – Tereza VÁGNEROVÁ (13 let) – ZŠ A. Baráka, Lovosice

vytisknout  e-mailem