Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Aktivita projektu – „Školení k užívání komunikačních a informačních technologií a zařízení a k seznámení se s jejich principy“

ŠkoleníŠkolení
V období listopad 2010 – leden 2011 absolvovali zaměstnanci školení s názvem „Školení k užívání komunikačních a informačních technologií a zařízení a k seznámení se s jejich principy“. Cílem tohoto školení bylo seznámit účastníky s podstatou moderních informačních technologií, jejich možnostmi a riziky a představit jim výpočetní a komunikační techniku, kterou budou mít možnost po dobu trvání projektu ve své práci využívat. Po absolvování školení by účastníci měli být schopni lépe spolupracovat s věcnými experty při tvorbě právní úpravy související s oblastí informačních technologií a využívat v rámci své práce moderní výpočetní a komunikační techniku při tvorbě a řešení jednotlivých pilotních právních předpisů, novelizací, věcných záměrů a stanovisek či při tvorbě pracovních materiálů. Aktivita byla zajištěna externí firmou.
 
Školení ICT se konalo v prostorách Ministerstva vnitra, v zasedací místnosti č. 1. 04, v budově CENTROTEX,  a dále v zasedací místnosti odboru legislativy a koordinace předpisů č. 1025.
 
Účastníci kurzu byli informováni o tom, že kurz je pořádán v rámci projektu Modernizace legislativní práce na Ministerstvu vnitra a že je spolufinancován z Evropské unie. Na začátku kurzu všichni účastníci obdrželi propagační materiály označené logy OPLZZ (blok, tužku, desky, výukové slajdy).
 
ŠkoleníŠkolení
Termíny konání kurzu a jejich lektoři:
  • 25. listopad 2010 a 26. listopad 2010
    lektorka: RNDr. Ivana Hrnková
     
  • 15. prosinec 2010 a 13. leden 2011
    lektorka: Lucie Mařáková
 
Úspěšně bylo proškoleno celkem 54 zaměstnanců. Všichni úspěšně proškolení účastníci kurzu obdrželi certifikát osvědčující jejich účast na tomto školení.

 

vytisknout  e-mailem