Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Abecední seznam sportovců

  • Seznam instruktorů sportu OLYMP Centra sportu MV
  • Seznam externistů OLYMP Centra sportu MV
  • Seznam smluvních sportovců OLYMP Centra sportu MV

Seznam instruktorů sportu OLYMP Centra sportu MV

SEZNAM INSTRUKTORŮ SPORTU OLYMPU CENTRA SPORTU MV
A B C D E F G H CH J K L M N O P R S T U V Z
Příjmení Jméno Ročník Sport
A
Adámková Hana 1997 střelba broky, skeet
Adámková Karin  1994 stolní tenis
B
Bárta Jan 1984 cyklistika
Bárta Marek 1992 atletika - disk
Beccari Fabio 2000 střelba broky
Bendová Nikola 1999 atletika - 100 m, 200 m
Benešová Alena 1998 plavání
Bezděčná Denisa 1998 střelba kule
Bielesz Jakub 1998 zápas
Binhak Tomáš 1998 judo
Borkovec Jan 1993 střelba broky
Brabcová Aneta 1992 střelba kule
Brázdová Lucie 1995 střelba kule
C
Capová Gabriela 1993 alpské lyžování
Čechová Dana 1983 stolní tenis
Čelůstka Jan 1982 triatlon
Černá Daniela 1998 volejbal
D
Dadák Ondřej 1998 zápas
David Štěpán 1994 zápas
Davidová Markéta 1997 biatlon
Desenský Michal 1993 atletika - 200 m, 400 m
Doležal Jan 1996 atletika - víceboj
Dubovská Martina 1992 sjezdové lyžování
Dufková Alžběta 1990 sychronizované plavání
Dvořák Dominik 1992 boby
E
F
Fernstädtová Anna 1996 skeleton
Franc Josef 1979 moto - plochá dráha
Frintová  Vendula 1983 triatlon
Frydrychová ZIta  1991 skoky na trampolíně
G
Gasior Jiří 1991 vzpírání
H
Hanzlíčková Adéla 1994 zápas
Helcelet Adam Sebastian 1991 atletika - víceboj
Hník Karel 1991 cyklistika
Hocková (roz. Martináková) Lenka 1987 zápas
Horká Ludmila 1992 biatlon
Hošek Ondřej 1995 biatlon
Ch
Charvátová Lucie 1993 biatlon
Chládek Zdeněk 1990 box
Chlupáč Petr 2002 moto - plochá dráha
Chrápavý Filip 1999 plavání
I
Ingeduld Vít 1994 plavání
J
Jančařík Lubomír 1987 stolní tenis
Jirka Jan 1993 atletika - 200 m
Jislová Jessica 1994 biatlon

Juška

 Radek 1993 atletika - skok do dálky
K
Kaláb Jiří 1986 střelba broky
Kalhousová Lucie 1996 volejbal
Kaňkovský  Alois  1983 silniční cyklistika
Kerschbaummayr Natálie 1998 rychlobruslení
Klammert David 1994 judo
Klika Richard 2000 střelba broky
Koblasa Ivo 1993 sport handicapovaných - cyklistika
Komárková Anna 1996 volejbal
Konečný Jakub 1999 horolezectví
Kopřiva Jakub 1999 rychlobruslení
Korčák Daniel 2000 střelba broky
Kotrč David 1998 box
Kozubek Matěj 1996 plavání
Krčmář Eduard 1996 moto - plochá dráha
Krčmář Michal 1991 biatlon
Krsek Matěj 2000 atletika - 200 m, 400 m
Krupčík Tomáš 1988 biatlon
Krywult Patrik 1990 vzpírání
Kříž Jan 1996 horolezectví
Kučera Kamil 1985 vzpírání
Kukrle Michael 1994 cyklistika
Kuříková Petra 1991 triatlon
Kvěch Jan 2001 moto - plochá dráha
L
Lavický Karel 1985 jachting
Lehečka Jiří 2001 tenis
Linduška František 1994 triatlon
Lipták Jiří 1982 střelba broky
Ludík Milan 1992 badminton
Lukáš Marek 1991 atletika - víceboj
M
Macháč Tomáš 2000 tenis
Mäki Kristiina 1991
atletika - 1500 m, 5000 m
Mančíková Radka 1997 střelba broky
Matelová Hana 1990 stolní tenis
Matějčková Alice 1997 judo
Mendrek Adam 1995 badminton
Mezuliániková Diana 1992 atletika - 1500 m
Milík Václav 1993 moto - plochá dráha
Moravec Ondřej 1984 biatlon
Moser Josef 1997 plavání
N
Navrátil Michal 1985 plavání
Neuhortová Kristýna 1997 veslování
Nosek Jakub 1989 boby
Novák Petr 1988 zápas
Novák Petr 1999 box
Nováková Petra 1993 běžecké lyžování
O
Omarov Artur 1988 zápas
Ondra Adam 1993 horolezectví
Orság Jiří 1989 vzpírání
Otruba Jakub 1998 cyklistika
P
Pauláthová Kateřina 1993 sjezdové lyžování
Pechar Jiří 2001 atletika - 110 m př., 200 m
Pejchalová Lada 1998 atletika - skok do výšky
Petr Ivan 1992 judo
Petr Jiří 1994 judo
Petrov Petr 1989 vzpírání
Petřikov Pavel 1986 judo
Podhráský Martin 1983 střelba kule
Polanský Tomáš 1998 stolní tenis
Přívratský Jiří 2001 střelba kule
Pudivítrová Eliška 1994 vzpírání
Pulkrábek David 1993 judo
Puskarčíková Eva 1991 biatlon
R
Razýmová (roz. Beroušková) Kateřina 1991 běžecké lyžování
S, Š
Sáblíková Martina 1987 rychlobruslení
Sasínek Filip 1996 atletika - 1500 m
Sejpalová Michaela 1998 rychlobruslení - shorttrack
Schejbal Pavel 2000 střelba kule
Schejbalová Alena 1993 veslování
Schlegel Michal 1995 cyklistika
Sisr František 1993 cyklistika
Skleničková Michaela 1992 vzpírání
Skoumal Lukáš 1999 střelba kule
Smetana Ondřej 1995 moto - plochá dráha
Staňková Eliška 1984 atletika - hod diskem
Staňková Romana 1991 volejbal
Stavinohová Adéla 1998 volejbal
Strnad Martin 1974 střelba kule
Suchý Dominik 1987 boby
Svoboda Petr 1984 atletika - 110 m překážek, 200 m
Sýkora Jiří 1995 atletika - víceboj
Szachbazian Artur 1999 box
Šimáňová Pavlína 1996 volejbal
Šindelář Jan 1993 boby
Šindelářová Anna 1998 střelba broky
Šlesingr Michal 1983 biatlon
Štěpán Vladimír 1995 střelba broky
Šumová Barbora 1995 střelba broky
T
Teplý Ondřej 1995 jachting, tř. Finn
Teplý Viktor 1990 jachting, tř. Laser Standard
Tesař Jan 1990 atletika - 400 m
Tkadlecová Anna 1996 biatlon
Tobiáš Jakub 1995 plavání
Tomeček Jakub 1991 střelba broky
Topinková Knapková Miroslava 1980 veslování
Tregler Tomáš 1990 stolní tenis
U
V
Václavík Adam 1993 biatlon
Valková Kateřina 1996 volejbal
Varga Daniel 1998 zápas
Varga Oldřich 1993 zápas
Vítková Veronika 1988 biatlon
Vognarová Gabriela 1993 střelba kule
Voňavka Tomáš 1990 atletika - hod diskem
Vrabcová Nývltová Eva 1986 atletika - 1/2 maraton, maraton
Z, Ž
Zahálka Matěj 1993 cyklistika
Zachová Renata 2000 judo
Zámečník Jan 1996 střelba broky
Zdráhalová Nikola 1996 rychlobruslení
Žemlička Milan 1996 biatlon

Seznam externistů OLYMP Centra sportu MV

SEZNAM EXTERNISTŮ OLYMPU CENTRA SPORTU MV
Příjmení Jméno Ročník Sport
Adamovská Eliška 2001 horolezectví
Bartecká Nikola 2000 volejbal
Bartoníčková Vlasta 1999 střelba kule
Bicanová Anna 2001 volejbal
Brabcová Karolína 2000 střelba kule
Cihlářová Aneta 1998 volejbal
Čejka Jan 2001 plavání
Dobeš Adam 1992 boby
Flaška Roman 1988 atletika - 400 m
Fomenková Klára 2001 volejbal
Hájek Filip 1997 moto - plochá dráha
Havlas Adam 2000 atletika - 100 m, 200 m, 400 m
Herberger Daniel 1988 střelba broky
Hertlová Simona 1993 vzpírání
Holub Zdeněk 1996 moto - plochá dráha
Hornig Vítězslav 1999 biatlon
Hrdličková Zina 2003 střelba broky
Chaloupka Bedřich 2002 střelba broky
Jakuškina Varvara 2000 volejbal
Jaňourová Sarah 2001 volejbal
Jordán  Pavel 1995 boby
Jurčová Natálie 1997 biatlon
Karlík Mikuláš 1999 biatlon
Kocián Jakub 2000 biatlon
Kolář Josef 1997 vzpírání
Kopřiva. Jaroslav 1990 boby
Krupařová Lucie 1999 atletika - 400 m, 400 m př.
Křižovičová Iva 1999 biatlon
Kůs Matěj 1989 moto - plochá dráha
Lahoda Jakub 2000 plavání
Lázničková Josefína 2000 veslování
Mahovský David 1994 vzpírání
Mikel Patrik 1998 moto - plochá dráha
Mikyska Tomáš 2000 biatlon
Mrňová Pavla 2000 střelba broky
Nedělová Markéta 1996 veslování
Neuman Dominik 1995 cyklistika
Nová Karolína 1999 volejbal
Palacký Jan 2000 střelba broky
Paulusová Markéta 1998 judo
Pešková Veronika 1994 volejbal
Procházka Jáchym 1997 atletika - 100 m, 200 m, 400 m
Schmoranzová Martina 1987 box
Schützová Sandra 1991 běh na lyžích
Steklý Lukáš 2003 rychlobruslení
Stráník Martin 1990 horolezectví
Stránský Petr 1997 vzpírání
Suchá Petra 1999 biatlon
Šplechtnová Barbora 2002 atletika - 100 m, 200 m, 100 m př.
Štibingr Matěj 1997 cyklistika
Štreichl Martin 2000 vzpírání
Štvrtecký Jakub 1998 biatlon
Švábíková Tereza 2000 badminton
Teplá Eliška 1999 biatlon
Vinklárková Tereza 1998 biatlon
Voborníková Tereza 2000 biatlon
Vobořil Matěj 1993 plavání
Vojkůvková Antonie 2000 střelba broky
Zaoralová Zuzana 2000 střelba broky

Seznam smluvních sportovců OLYMP Centra sportu MV

SEZNAM SMLUVNÍCH SPORTOVCŮ CENTRA SPORTU MV
Bartoněk Filip atletika - skok o tyči
Bartošová Aneta volejbal
Bednář Rostislav střelba broky
Beránková Karolína tenis
Blažek Robin plavání
Bruns Adéla střelba kule
Cestr Jan střelba kule
Červenka Lukáš triatlon
Donald Matthew William tenis
Došlá Milada rychlobruslení
Drobná Kristýna taekwondo
Dümont Filip box
Dusilová Karolína biatlon
Fairaislová Iveta triatlon
Fajkus Radek rychlobruslení
Forejtek Jonáš tenis
Fruhvirtová Linda tenis
Gahlerová Denisa volejbal
Gogelová Michaela plavání
Gorný Jakub vzpírání
Habanec Maxim RSL skateboard
Halouzka Jakub jachting
Hanák Lukáš plavání
Havel Jiří box
Havlíčková Lucie tenis
Hiklová Klára volejbal
Hlaváček Jan střelba broky
Hlobeň Adam plavání
Hloušková Monika atletika - 5 km, 10 km
Hocko
Jan
zápas
Hodová Eliška synchronní plavání
Holasová Aneta sportovní gymnastika
Hrdlička Vít střelba broky
Hronová Dominika taekwondo
Chrápavá Edita plavání
Janíčková Barbora plavání
Jánský Martin atletika - 110 m př.
Jelínek Erik atletika - 400 m př.
Jiránková Iveta taekwondo
Jonášová Tereza atletika  - 400 m př.
Kadlec František střelba broky
Klíma Daniel moto - plochá dráha
Klusková Karolína plavání
Kněžková Nelly tenis
Konečný Tomáš tenis
Kovář Václav judo
Králová Tereza vzpírání
Kratochvíl Josef plavání
Krejčí Kryštof plavání
Krejčíř Petr plavání
Krumich Martin tenis
Kubík Kristián tenis
Kulíková Michala judo
Kuncířová  Michala rychlobruslení
Lavičková Kristýna tenis
Macháčová Jana triatlon
Majer Jakub střelba broky
Mánek Ondřej biatlon
Mareček Jonáš biatlon
Maťátko Vojtěch plavání
Matějík Miroslav střelba broky
Matošková Lucie plavání
Mazánková Vendula synchronní plavání
Mrázková Aneta synchronní plavání
Neoralová Tereza plavání
Nezvalová Klára střelba broky
Noll David plavání
Olšar Ondřej triatlon
Osina Marek plavání
Palicová Barbora tenis
Paulson Andrew tenis
Pek Martin skateboard
Pfeiferová Tereza rychlobruslení
Pilpach David skoky na trampolíně
Plačková Alžběta volejbal
Ponížil Daniel sportovní gymnastika
Ponížilová Dominika sportovní gymnastika
Pospíšilová Michala veslování
Radovesnický Daniel sportovní gymnastika
Reišpies David stolní tenis
Rikl Patrik tenis
Schejbalová Veronika střelba kule
Simandlová Dominika rychlobruslení
Siniakov Daniel tenis
Slezáková Lenka horolezectví
Sochor Jakub střelba kule
Sült Adam skoky na trampolíně
Svoboda Aleš atletika - víceboj, skok do výšky
Svobodová Eliška biatlon
Šimková Anna atletika - 400 m, 800 m
Šinágl Viktor atletika - 1500 m, 3000 m, 5000 m
Šnajdrová Simona volejbal
Špitová Valérie volejbal
Štefl
Petr
taekwondo
Stěpánková Lydie plavání
Štichauer Hynek moto - plochá dráha
Švarc Sebastian box
Švecová Julie vzpírání
Švéda Ondřej plavání
van Gorp Martina volejbal
Vaníček Tomáš judo
Vaňková Petra rychlobruslení
Vavřinová Adéla plavání
Vejmolová Iva horolezectví
Vintr Tomáš skateboard
Vitner Petr atletika - 1500 m, 3000 m
Vlček Václav box
Volár Jan triatlon
Vrbenský Michael tenis
Wallik Jan střelba broky
Zábojník
Matěj plavání
Zarycka Anastasia tenis
Zenkl Adam atletika - 1500 m, 3000 m
Zikmund Tomáš triatlon
Žižka
Jan
zápas

vytisknout  e-mailem