Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Abecední seznam sportovců

SEZNAM SMLUVNÍCH SPORTOVCŮ CENTRA SPORTU MV
Bartoněk Filip atletika - skok o tyči
Bartošová Aneta volejbal
Bednář Rostislav střelba broky
Beránková Karolína tenis
Blažek Robin plavání
Bruns Adéla střelba kule
Cestr Jan střelba kule
Červenka Lukáš triatlon
Donald Matthew William tenis
Došlá Milada rychlobruslení
Drobná Kristýna taekwondo
Dümont Filip box
Dusilová Karolína biatlon
Fairaislová Iveta triatlon
Fajkus Radek rychlobruslení
Forejtek Jonáš tenis
Fruhvirtová Linda tenis
Gahlerová Denisa volejbal
Gogelová Michaela plavání
Gorný Jakub vzpírání
Habanec Maxim RSL skateboard
Halouzka Jakub jachting
Hanák Lukáš plavání
Havel Jiří box
Havlíčková Lucie tenis
Hiklová Klára volejbal
Hlaváček Jan střelba broky
Hlobeň Adam plavání
Hloušková Monika atletika - 5 km, 10 km
Hocko
Jan
zápas
Hodová Eliška synchronní plavání
Holasová Aneta sportovní gymnastika
Hrdlička Vít střelba broky
Hronová Dominika taekwondo
Chrápavá Edita plavání
Janíčková Barbora plavání
Jánský Martin atletika - 110 m př.
Jelínek Erik atletika - 400 m př.
Jiránková Iveta taekwondo
Jonášová Tereza atletika  - 400 m př.
Kadlec František střelba broky
Klíma Daniel moto - plochá dráha
Klusková Karolína plavání
Kněžková Nelly tenis
Konečný Tomáš tenis
Kovář Václav judo
Králová Tereza vzpírání
Kratochvíl Josef plavání
Krejčí Kryštof plavání
Krejčíř Petr plavání
Krumich Martin tenis
Kubík Kristián tenis
Kulíková Michala judo
Kuncířová  Michala rychlobruslení
Lavičková Kristýna tenis
Macháčová Jana triatlon
Majer Jakub střelba broky
Mánek Ondřej biatlon
Mareček Jonáš biatlon
Maťátko Vojtěch plavání
Matějík Miroslav střelba broky
Matošková Lucie plavání
Mazánková Vendula synchronní plavání
Mrázková Aneta synchronní plavání
Neoralová Tereza plavání
Nezvalová Klára střelba broky
Noll David plavání
Olšar Ondřej triatlon
Osina Marek plavání
Palicová Barbora tenis
Paulson Andrew tenis
Pek Martin skateboard
Pfeiferová Tereza rychlobruslení
Pilpach David skoky na trampolíně
Plačková Alžběta volejbal
Ponížil Daniel sportovní gymnastika
Ponížilová Dominika sportovní gymnastika
Pospíšilová Michala veslování
Radovesnický Daniel sportovní gymnastika
Reišpies David stolní tenis
Rikl Patrik tenis
Schejbalová Veronika střelba kule
Simandlová Dominika rychlobruslení
Siniakov Daniel tenis
Slezáková Lenka horolezectví
Sochor Jakub střelba kule
Sült Adam skoky na trampolíně
Svoboda Aleš atletika - víceboj, skok do výšky
Svobodová Eliška biatlon
Šimková Anna atletika - 400 m, 800 m
Šinágl Viktor atletika - 1500 m, 3000 m, 5000 m
Šnajdrová Simona volejbal
Špitová Valérie volejbal
Štefl
Petr
taekwondo
Stěpánková Lydie plavání
Štichauer Hynek moto - plochá dráha
Švarc Sebastian box
Švecová Julie vzpírání
Švéda Ondřej plavání
van Gorp Martina volejbal
Vaníček Tomáš judo
Vaňková Petra rychlobruslení
Vavřinová Adéla plavání
Vejmolová Iva horolezectví
Vintr Tomáš skateboard
Vitner Petr atletika - 1500 m, 3000 m
Vlček Václav box
Volár Jan triatlon
Vrbenský Michael tenis
Wallik Jan střelba broky
Zábojník
Matěj plavání
Zarycka Anastasia tenis
Zenkl Adam atletika - 1500 m, 3000 m
Zikmund Tomáš triatlon
Žižka
Jan
zápas


Olymp Centrum sportu MV, 29. dubna 2019

vytisknout  e-mailem