Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Abecední seznam sportovců

SEZNAM EXTERNISTŮ OLYMPU CENTRA SPORTU MV
Příjmení Jméno Ročník Sport
Adamovská Eliška 2001 horolezectví
Bartecká Nikola 2000 volejbal
Bartoníčková Vlasta 1999 střelba kule
Bicanová Anna 2001 volejbal
Brabcová Karolína 2000 střelba kule
Cihlářová Aneta 1998 volejbal
Dobeš Adam 1992 boby
Flaška Roman 1988 atletika - 400 m
Fomenková Klára 2001 volejbal
Hájek Filip 1997 moto - plochá dráha
Havlas Adam 2000 atletika - 100 m, 200 m, 400 m
Herberger Daniel 1988 střelba broky
Hertlová Simona 1993 vzpírání
Holub Zdeněk 1996 moto - plochá dráha
Hornig Vítězslav 1999 biatlon
Hrdličková Zina 2003 střelba broky
Chaloupka Bedřich 2002 střelba broky
Jakuškina Varvara 2000 volejbal
Jaňourová Sarah 2001 volejbal
Jordán  Pavel 1995 boby
Jurčová Natálie 1997 biatlon
Karlík Mikuláš 1999 biatlon
Kocián Jakub 2000 biatlon
Kolář Josef 1997 vzpírání
Kopřiva. Jaroslav 1990 boby
Krupařová Lucie 1999 atletika - 400 m, 400 m př.
Křižovičová Iva 1999 biatlon
Kůs Matěj 1989 moto - plochá dráha
Lahoda Jakub 2000 plavání
Lázničková Josefína 2000 veslování
Mahovský David 1994 vzpírání
Mikel Patrik 1998 moto - plochá dráha
Mikyska Tomáš 2000 biatlon
Mrňová Pavla 2000 střelba broky
Nedělová Markéta 1996 veslování
Neuman Dominik 1995 cyklistika
Nová Karolína 1999 volejbal
Palacký Jan 2000 střelba broky
Paulusová Markéta 1998 judo
Pešková Veronika 1994 volejbal
Polednová Klára 1999 biatlon
Procházka Jáchym 1997 atletika - 100 m, 200 m, 400 m
Schmoranzová Martina 1987 box
Schützová Sandra 1991 běh na lyžích
Steklý Lukáš 2003 rychlobruslení
Stráník Martin 1990 horolezectví
Stránský Petr 1997 vzpírání
Suchá Petra 1999 biatlon
Šplechtnová Barbora 2002 atletika - 100 m, 200 m, 100 m př.
Štibingr Matěj 1997 cyklistika
Štreichl Martin 2000 vzpírání
Štvrtecký Jakub 1998 biatlon
Švábíková Tereza 2000 badminton
Teplá Eliška 1999 biatlon
Vinklárková Tereza 1998 biatlon
Voborníková Tereza 2000 biatlon
Vobořil Matěj 1993 plavání
Vojkůvková Antonie 2000 střelba broky
Zaoralová Zuzana 2000 střelba broky


Olymp Centrum sportu MV, 29. dubna 2019

vytisknout  e-mailem