Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Abecední seznam sportovců

SEZNAM INSTRUKTORŮ SPORTU OLYMPU CENTRA SPORTU MV
A B C D E F G H CH J K L M N O P R S T U V Z
Příjmení Jméno Ročník Sport
A
Adámková Hana 1997 střelba broky, skeet
Adámková Karin  1994 stolní tenis
Albini Marcel  2001 zápas
B
Bárta Jan 1984 cyklistika
Bárta Marek 1992 atletika - disk
Bartl Miloš 1994 box
Beccari Fabio 2000 střelba broky
Bendová Nikola 1999 atletika - 100 m, 200 m
Benešová Alena 1998 plavání
Bernardová Lenka 2001 box
Bielesz Jakub 1998 zápas
Binhak Tomáš 1998 judo
Borkovec Jan 1993 střelba broky
Brabcová Aneta 1992 střelba kule
Brázdová Lucie 1995 střelba kule
C
Capová Gabriela 1993 alpské lyžování
Čechová Dana 1983 stolní tenis
Čejka Jan 2001 plavání
Čelůstka Jan 1982 triatlon
D
Dadák Ondřej 1998 zápas
David Štěpán 1994 zápas
Davidová Markéta 1997 biatlon
Desenský Michal 1993 atletika - 200 m, 400 m
Doležal Jan 1996 atletika - víceboj
Dubovská Martina 1992 alpské lyžování
Dufková Alžběta 1990 sychronizované plavání
Dvořák Dominik 1992 boby
F
Fernstädtová Anna 1996 skeleton
Franc Josef 1979 moto - plochá dráha
Frintová  Vendula 1983 triatlon
G
Gasior Jiří 1991 vzpírání
H
Habanec  Maxim 1992 skateboard
Hampl Štěpán 1999 atletika
Hanzlíčková Adéla 1994 zápas
Hejna Vojtěch 2000 střelba kule
Helcelet Adam Sebastian 1991 atletika - víceboj
Hlobeň Adam 2001 plavání
Hník Karel 1991 cyklistika
Holasová Aneta 2001 sportovní gymnastika
Holub Zdeněk 1996 moto - plochá dráha
Hornig Vítězslav 1999 biatlon
Hrdličková Zina  2003 střelba broky
Hrůzová Michaela 1998 rychlobruslení - krátká dráha
Ch 1998
Charvátová Lucie 1993 biatlon
Chládek Zdeněk 1990 box
Chlupáč Petr 2002 moto - plochá dráha
Chrápavý Filip 1999 plavání
I
Ingeduld Vít 1994 plavání
J
Jančařík Lubomír 1987 stolní tenis
Janů Jan 1993 atletika
Jirka Jan 1993 atletika - 200 m
Jislová Jessica 1994 biatlon
Jurčová Natálie 1997 biatlon

Juška

 Radek 1993 atletika - skok do dálky
K
Kaňkovský  Alois  1983 silniční cyklistika
Karlík Mikuláš 1999 biatlon
Klammert David 1994 judo
Koblasa Ivo 1993 sport handicapovaných - cyklistika
Komárková Anna 1996 volejbal
Konečný Jakub 1999 horolezectví
Korčák Daniel 2000 střelba broky
Kozubek Matěj 1996 plavání
Krčmář Eduard 1996 moto - plochá dráha
Krčmář Michal 1991 biatlon
Kristejn Puskarčíková Eva 1991 biatlon
Krsek Matěj 2000 atletika - 200 m, 400 m
Krupčík Tomáš 1988 biatlon
Krywult Patrik 1990 vzpírání
Kříž Jan 1996 horolezectví
Kučera Kamil 1985 vzpírání
Kukrle Michael 1994 cyklistika
Kuříková Petra 1991 triatlon
Kvěch Jan 2001 moto - plochá dráha
L
Lavický Karel 1985 jachting
Lehár Daniel 2001 atletika
Lehečka Jiří 2001 tenis
Linduška František 1994 triatlon
Lipták Jiří 1982 střelba broky
Ludík Milan 1992 badminton
Lukáš Marek 1991 atletika - víceboj
M
Macháč Tomáš 2000 tenis
Mäki Kristiina 1991
atletika - 1500 m, 5000 m
Martinko Jiří 1999 stolní tenis
Matelová Hana 1990 stolní tenis
Matějčková Alice 1997 judo
Mendrek Adam 1995 badminton
Mezuliániková Diana 1992 atletika - 1500 m
Milík Václav 1993 moto - plochá dráha
Moravec Ondřej 1984 biatlon
N
Navrátil Michal 1985 plavání - skoky do vody
Neuhortová Kristýna 1997 veslování
Neuman Dominik 1995 cyklistika
Nosek Jakub 1989 boby
Nosková Nikola 1997 cyklistika
Novák Petr 1988 zápas
Novák Petr 1999 box
Nováková Petra 1993 běžecké lyžování
O
Omarov Artur 1988 zápas
Ondra Adam 1993 horolezectví
Orság Jiří 1989 vzpírání
Otruba Jakub 1998 cyklistika
P
Palacký Jan 2000 střelba broky
Pauláthová Kateřina 1993 alpské lyžování
Paulusová Markéta 1998 judo
Pechar Jiří 2001 atletika - 110 m př., 200 m
Pejchalová Lada 1998 atletika - skok do výšky
Petr Ivan 1992 judo
Petr Jiří 1994 judo
Petrov Petr 1989 vzpírání
Petřikov Pavel 1986 judo
Podhráský Martin 1983 střelba kule
Polanský Tomáš 1998 stolní tenis
Přívratský Jiří 2001 střelba kule
Pudivítrová Eliška 1994 vzpírání
Pulkrábek David 1993 judo
Purchartová Barbora 1992 volejbal
R
Razýmová (roz. Beroušková) Kateřina 1991 běžecké lyžování
S, Š
Sáblíková Martina 1987 rychlobruslení
Sasínek Filip 1996 atletika - 1500 m
Schejbal Pavel 2000 střelba kule
Schejbalová Veronika 2000 střelba kule
Schlegel Michal 1995 cyklistika
Sisr František 1993 cyklistika
Skleničková Michaela 1992 vzpírání
Smetana Ondřej 1995 moto - plochá dráha
Smutná Lucie 1991 volejbal
Staňková Romana 1991 volejbal
Stránský Josef 2001 střelba broky
Strnad Martin 1974 střelba kule
Suchý Dominik 1987 boby
Svoboda Petr 1984 atletika - 110 m překážek, 200 m
Sýkora Jiří 1995 atletika - víceboj
Šimáňová Pavlína 1996 volejbal
Šindelář Jan 1993 boby
Šindelářová Anna 1998 střelba broky
Štefánková Kateřina 2001 střelba kule
Štěpán Vladimír 1995 střelba broky
Štvrtecký Jakub 1998 biatlon
Šumová Barbora 1995 střelba broky
T
Teplý Ondřej 1995 jachting, tř. Finn
Teplý Viktor 1990 jachting, tř. Laser Standard
Tesař Jan 1990 atletika - 400 m
Tkadlecová Anna 1996 biatlon
Tomeček Jakub 1991 střelba broky
Topinková Knapková Miroslava 1980 veslování
U
V
Václavík Adam 1993 biatlon
Varga Oldřich 1993 zápas
Vinklárková Tereza 1998 biatlon
Vognarová Gabriela 1993 střelba kule
Vondál Matouš 1999 zápas
Voňavka Tomáš 1990 atletika - hod diskem
Vrabcová Nývltová Eva 1986 atletika - 1/2 maraton, maraton
Z, Ž
Zámečník Jan 1996 střelba broky
Zdráhalová Nikola 1996 rychlobruslení
Žemlička Milan 1996 biatlon


Olymp Centrum sportu MV, 14. dubna 2020

vytisknout  e-mailem