Ministerstvo vnitra České republiky

Efektivní veřejná správa

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Skvělí biatlonisté získali na Mistrovství Evropy juniorů v NMNM 2017 celkem pět medailí

Markéta Davidová zářila jednou bronzově a dvakrát zlatě, na jednu medaili dosáhli i Milan Žemlička a Ondřej Šantora

Po čtvrteční bronzové medaili ve vytrvalostním závodu přidala sportovkyně Olympu CS MV v sobotu zlatou ve sprintu a v neděli druhou zlatou medaili ve stíhacím závodě.

Znamenitý výsledek v domácím prostředí zaznamenal ve stíhacím závodě juniorů vítězný Milan Žemlička a stříbrný Ondřej Šantora.

Do elitní desítky se kromě medailistů vešli ještě tři další Češi: šestý byl Jakub Procházka, osmý Jakub Švrtecký a mezi juniorkami skončila pátá a šestá Simona Maříková.

A aby toho nebylo málo, Lea Johanidesová si v IBU Cupu dojela pro 2.místo. Gratulujeme!