Efektivní veřejná správa

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Plavci bojovali o nejvyšší domácí tituly v Podolí

Od 8. do 10. července probíhalo v Praze na otevřené podolské padesátce letní mistrovství ČR v plavání. Dopoledne byly na programu rozplavby a odpoledne finále jednotlivých disciplín. Závodilo se nejen o mistrovské tituly, ale plnily se limity pro zařazení do reprezentačních družstev na Světovou univerziádu do čínského Shenzenu, které se bude konat ve dnech 14. – 19.8. 2011 a již i na OH 2012.

Plavci a plavkyně CS MV získali 30 individuálních (12x zlato, 8x stříbro, 10x bronz) a 6 štafetových (3x zlato,1x stříbro, 2x bronz) medailí.

Nejúspěšnější byl Martin Verner, který si „vyplaval“ tři mistrovské tituly v individuálních disciplínách a dva tituly ve štafetách; přidal ještě jedno stříbro v individuálním startu a jeden bronz ve štafetě. Neméně úspěšná byla i Jana Pechanová se třemi individuálními a jedním štafetovým vítězstvím.

V přehledu uvádíme další plavce a plavkyně CS MV, kterým patří mistrovský titul - individuální/štafeta:
Květoslav Svoboda 1/2, Petr Bartůněk 3/0, Jan Pošmourný 2/1, Daniel Štanc 1/0, Marek Polach 1/0, Ondřej Němec 0/1, Jakub Schwarz 0/1, Hana Lefnerová 0/1, Klára Václavíková 0/1.