Bezpečnostní výzkum  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Setkání zástupců poskytovatele s příjemci účelové podpory 26. a 27. října 2022

Ministerstvo vnitra, odbor bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání, uspořádalo ve dnech 26. a 27. října 2022 na půdě Policejní akademie České republiky setkání zástupců poskytovatele s příjemci účelové podpory. 

Na akci, která byla rozdělena do dvou dnů, se sešla více než stovka účastníků. První den byl zaměřen na končící projekty v Programu VI a ukončené projekty v Programu VH. Manažeři projektů byli informováni o vyúčtování podpory, o informačním systému IS VaVaI a o finanční a věcné kontrole. V souvislosti s končícími projekty zazněla také informace o implementaci výsledků v programech bezpečnostního výzkumu.

Druhý den byli manažeři běžících projektů (Programy VJ, VB a VC) seznámeni nejen s informacemi o průběhu finanční a věcné kontroly, o vyplácení a vyúčtování podpory, o informačním systému VaVaI, ale i o postupech při změnových řízeních.

Účastníci setkání měli možnost pokládat dotazy a využít osobní konzultace s přítomnými zástupci odboru bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání.

Prezentace z letošního setkání jsou dostupné níže.

Oddělení administrace projektů

Odkazy do noveho okna

Foto 2.jpg

Foto 2.jpg 

Detailní náhled

Foto 1.jpg

Foto 1.jpg 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem