Bezpečnostní výzkum  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Setkání zástupců poskytovatele s manažery projektů bezpečnostního výzkumu

Ministerstvo vnitra, odbor bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání, organizuje setkání s manažery projektů bezpečnostního výzkumu za účelem zlepšení povědomí příjemců o administraci projektů, zpřehlednění komunikace mezi příjemci a poskytovatelem a informování příjemců o změnách v administraci projektů. 

Místo konání setkání: Posluchárna P4, budova B, Policejní akademie České republiky v Praze, Lhotecká 559/7, 143 01 Praha 4
  • Setkaní s příjemci účelové podpory v Program bezpečnostního výzkumu České republiky v letech 2015-2022 (Program VI) a v Program bezpečnostního výzkumu pro potřeby státu v letech 2016-2021 (Program VH) se uskuteční dne 26. října 2022 v 9:30 hod.
  • Setkaní s příjemci účelové podpory v Programu IMPAKT, v Program bezpečnostního výzkumu ČR 2021 – 2026 (SECTECH) a v Program bezpečnostního výzkumu pro potřeby státu v letech 2022-2027  se uskuteční dne 27. října 2022 v 9:30 hod.
V případě zájmu o účast zašlete, prosím, zprávu na e-mailovou adresu karolina.kubickova@mvcr.cz, a to nejpozději do 19. října 2022.
Dovolujeme si upozornit účastníky akce, že při vstupu do budovy Policejní akademie ČR v Praze  je třeba předložit osobní doklad. Bez platného dokladu nebude vstup umožněn.

V den konání setkání prosíme o registraci na místě do 9:15 hod.
V souvislosti se změnou aktuální epidemiologické situace si poskytovatel vyhrazuje právo ke změně akce.
Více informací naleznete v pozvánkách níže. Dále si Vás dovolujme z důvodu přípravy na Vaše případné dotazy a podněty požádat o jejich zaslání nejpozději do 19. října na kontaktní e-mail.  
 
Oddělení administrace projektů

vytisknout  e-mailem