Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nominace do dozorčích rad

 1. 2021
 2. 2020

2021

24. 5. 2021

 • Ministerstvo vnitra jmenovalo k datu 24. května 2021 MUDr. Martina Kubu, r. n. 1973 do pozice člena dozorčí rady České pošty, s. p. Důvodem jmenování je primárně jeho působení v Asociaci krajů České republiky, kdy dojde k posílení role územně samosprávných celků na kontrolní činnosti České pošty, s. p., a dále také jeho odborné znalosti a zkušenosti získané v rámci působení v řídících pozicích.

7. 5. 2021

 • Ministerstvo vnitra nominuje MUDr. Martina Kubu, rok narození 1973, na post člena dozorčí rady České pošty, s. p.
 • Ministerstvo vnitra jmenuje k 15. květnu 2021 Ing. Karla Klímu, rok narození 1976, do pozice člena dozorčí rady České pošty, s.p. Důvodem jmenování jsou jeho rozsáhlé zkušenosti a dlouholetá praxe ve vedoucích pozicích. Díky svým pracovním zkušenostem a získanému vzdělání bude platným a přínosným členem dozorčí rady České pošty, s. p.

  

1. místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček jmenuje do funkce člena dozorčí rady Národní agentury pro komunikační a informační technologie, s.p. s účinností od 1. března 2021:

 • Ing. Vilibalda Knoba, rok narození 1960, z důvodu jeho odborných znalostí v oblasti informatiky, ekonomiky a nakládání s majetkem státu. Dále pak z důvodu zkušeností s předmětem činnosti NAKIT a to z pohledu nastavení finančního rámce pro jeho fungování, tak i z pohledu příjemce jeho služeb ve vztahu k odborům v jeho řídící působnosti.

  

21. 02. 2021, 1. místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček jmenuje do funkce člena dozorčí rady České pošty, s. p.:

 • JUDr. Ing. Jiřího Nováčka, z důvodů jeho dlouholetých zkušeností v rámci vrcholného vedení Ministerstva vnitra, které je zakladatelem podniku, jeho odborných znalostí a dále také z důvodu jeho úspěšného dosavadního členství v dozorčí radě České pošty, s. p.

  

01. 02. 2021, 1. místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček navrhuje nominovat do dozorčí rady Národní agentury pro komunikační a informační technologie, s. p.:

 • Ing. Vilibalda Knoba, rok narození 1960, jako člena dozorčí rady.
   
   

25. 01. 2021, 1. místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček navrhuje nominovat do dozorčí rady České pošty, s. p.:

 • JUDr. Ing. Jiřího Nováčka, rok narození 1956, jako člena dozorčí rady.

  

vytisknout  e-mailem