Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

VÝZVA k přihlášení příkladů dobré praxe na konferenci kvality na Maltě

Devátá konference kvality se bude konat ve dnech 15. až 16. května 2017 na Maltě 

Konference kvality (15. a 16. května 2017 na Maltě) - přihlášení příkladů dobré praxe do 13. ledna 2017

Maltské předsednictví Evropské sítě pro veřejnou správu (EUPAN) organizuje v pořadí již 9. konferenci kvality, která se bude konat ve dnech 15. až 16. května 2017 na Maltě.

Konference kvality nese název "Joining Forces and breaking silos torwards a better performing, transparent and inclusive public administration" (tedy Spojování sil a brzdných sil směrem k lépe fungující, transparentní a všeobecné inklusivní veřejné správě) a bude se zabývat 4 hlavními oblastmi:

  • řízení lidských zdrojů ve veřejné správě,
  • spolupráce a zahrnutí veřejnosti do procesů rozhodování a aplikace přijatých rozhodnutí,
  • inovativní poskytování veřejných služeb,
  • otevřené a transparentní vládnutí jako důležitý/pevný základ.
     

Více o konferenci uvádí informace General Document 9th European Quality Conference(pdf, 1,2 MB).

Konference je určena pro osoby, které se podílejí na rozhodování v oblasti veřejné správy, dále pro poradce, experty a státní zaměstnance/úředníky, kteří jsou nakloněni a otevřeni inovativním postupům a informacím. Účast na konferenci je pro určené osoby bezplatná, každý účastník bude hradit své cestovní náklady (zejména náklady na dopravu a ubytování).

Maltský tým organizátorů vyzývá ke sdílení a zaslání příkladů dobré praxe, které souvisí s výše uvedenými oblastmi a které by mohly být v rámci této konference představeny. Termín pro zaslání příkladů dobré praxe je stanoven na 13. ledna 2017. Poté budou zaslané podklady posouzeny a bude zhodnoceno, zda budou pro účely konference použity. Blíže viz informace Guidelines for submission of Potential Case Studies (pdf, 1,3 MB).

V případě zájmu o aktivní účast na dané konferenci je nutné připravit pro pořadatelský tým podklad v anglickém jazyce, který bude obsahovat popis příkladu dobré praxe, dále jméno, příjmení a kontaktní údaje osoby, která by byla schopna příklad dobré praxe na konferenci prezentovat (blíže Application Form (pdf, 582 kB)).

Pro nahlášení aktivní účasti na konferenci je nutné se obrátit na Mgr. Michaelu Kufovou (e-mail: michaela.kufova@mvcr.cz), v kopii na Mgr. Veroniku Mojdlovou (e-mail: veronika.mojdlova@mvcr.cz), které zajišťují zastoupení České republiky v síti EUPAN na pracovní úrovni. Sekce pro státní službu je kontaktním místem pro tuto událost. Proto není možné se obracet přímo na pořadatele, ale pouze prostřednictvím těchto kontaktů.

 

vytisknout  e-mailem