Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Výběrové řízení na pozice referentů v oblasti auditu do institucí EU

Máte zájem o kariéru v oblasti auditu v mezinárodním veřejném sektoru? Úřad European Personnel Selection Office ("EPSO") vyhlašuje specializované výběrové řízení na pozice referentů v oblasti auditu (AD5) do institucí EU (Účetní dvůr EU). 

Jedná se o místo v platové třídě AD5 (po devítiměsíční zkušební době následuje definitiva, nástupní základní plat je ve výši od cca 4.700 euro).

Kvalifikační požadavky: dokončené vysokoškolské vzdělání (v délce nejméně 3 roky) relevantní pro danou náplň práce (účetnictví, finance, veřejná správa, ekonomie, řízení projektů, informační technologie, metody auditu a posuzování), odborná praxe se nevyžaduje. Studenti posledního ročníku vysoké školy se mohou přihlásit, pokud dokončí studium do 31. července 2018.

Jazykové znalosti: dva úřední jazyky EU

  • jazyk 1 musí být min. na úrovni C1 (může být i čeština),
  • jazyk 2 musí být min. na úrovni B2 (výběr ze dvou jazyků: angličtiny nebo francouzštiny - jedná se o pracovní jazyky Účetního dvora EU).
  • Jazyk 2 musí být odlišný od jazyka 1.
     

Máte-li odpovídající vysokoškolské vzdělání a silnou motivaci pracovat pro Evropskou unii v oblasti auditu, můžete se přihlásit prostřednictvím internetových stránek https://epso.europa.eu/do 24. dubna 2018 (do 12,00 hodin bruselského času).

Více informací včetně přehledu jednotlivých fází uvedeného výběrového řízení na pozice referentů v oblasti auditu (AD5) najdete na odkazu https://epso.europa.eu/apply/job-offers/competition/2957/description_cs.

Vyhlášení výběrového řízení v Úředním věstníku EU (pdf, 1,1 MB).

Tuto informaci doporučujeme zájemcům pečlivě prostudovat, obsahuje průběh výběrového řízení i budoucí náplň práce.

Příručka k podávání přihlášek (pdf, 448 kB).

V této souvislosti si dovolujeme upozornit, že Ministerstvo zahraničních věcí ve spolupráci s eurocentry a zahraničními lektory pořádá přípravné kurzy k testům EPSO. Nejbližší přípravný kurz - simulace prvního kola testů EPSO - se koná dne 11. 4. 2018 v Praze. Více informací lze získat na emailu: epso@mzv.cz.

  

vytisknout  e-mailem