Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Úvod do sociálních sítí

termín:

 • 13. 09. 2022, od 9,00 hod. - kapacita naplněna
   

Seminář je určen pro personální útvary, vedoucí služebních úřadů, útvary PR a komunikace, státní tajemníky nebo kancelář.

Seminář bude probíhat online formou od 9.00 hodin do 13:00 hodin (s časem registrace od 8.45 hodin). Přihlášeným účastníkům bude zaslán e-mail s dalšími instrukcemi a odkazem na konferenční prostor.

lektor:

 • Mgr. Petra Kolářová
   

Přihlášení https://www.survio.com/survey/d/B5H/socsite.

Obsah:

 • typy příspěvků
 • časy a frekvence zveřejňování
 • vizuály a jejich role na sociálních sítích
 • plánování a strategie
 • zabezpečení
 • LinkedIn (stránka a příspěvky, články, události, kontakty)
 • Facebook (stránka a její nastavení, publikace a příspěvky, označování, sledující, skupiny, statistiky)
 • Instagram (účet a jeho nastavení, publikace a příspěvky, influenceři, hashtagy)
 • YouTube (kanál a publikace videa)

  

  

Mgr. Petra Kolářová
Působí v oblasti komunikace více než 16 let. Specializuje se na public relations. Zastává funkci marketing director a co-founder ve společnosti MANGROW. V letech 2015 až 2021 byla tiskovou mluvčí Českého statistického úřadu. Citovanost této organizace v médiích se jí podařilo zvýšit téměř 4násobně. Předtím se zaměřovala na PR v oboru právo a justice. Vykonávala exponovanou funkci tiskové mluvčí Exekutorské komory ČR. Spolupracovala i s Unií podnikových právníků ČR. Má přímou zkušenost s prací v médiích - konkrétně z Českého rozhlasu, kde působila jako moderátor, zprávař či editor. Pro bono vykonává PR ve prospěch Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Přednáší o marketingu pro studenty středních i vysokých škol. Moderuje odborné a společenské akce.

  

Účastníci přihlášení na tento vzdělávací program se stávají podpořenou osobou projektu Podpora profesionalizace a kvality státní služby a státní správy CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0006173, a jednou z neopomenutelných podmínek je vyplnění a odevzdání Monitorovacího listu podpořené osoby (docx, 221 kB), který je uveden do souladu s nařízením GDPR. Bez vyplnění výše uvedeného formuláře se není možné školení, ani jiných vzdělávacích aktivit projektu, zúčastnit. Pokud jste již v minulosti monitorovací list vyplňovali a předali nebo zaslali nám ho, nyní již není potřeba vyplňovat.
 

Bohužel v této době není možné předat vyplněný monitorovací list osobně, tedy Vás prosíme o zaslání jednou z níže uvedených variant:

 1. Vyplněný monitorovací list prosím podepište v listinné podobě, s podpisem jej naskenujte a zašlete na adresu proakseminare@mvcr.cz a zároveň jej odešlete poštou na adresu:
  Ministerstvo vnitra
  Oddělení podpory a rozvoje státní služby
  Jindřišská 34
  110 00 Praha 1

 2. Vyplněný monitorovací list můžete podepsat elektronicky a zaslat pouze v elektronické podobě na e-mail proakseminare@mvcr.cz.

  

vytisknout  e-mailem