Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Školení Systém komunikace a jeho kvalita

termín:

 • 26. 09. 2022, od 9:00 hod. (1. část, 4 hod.); 27. 09. 2022, od 9:00 hod. (2. část, 4 hod.) - kapacita naplněna
   

Seminář je určen pro personální útvary, vedoucí služebních úřadů, útvary PR a komunikace, státní tajemníky nebo kancelář.

Seminář bude probíhat online i prezenční formou od 9.00 hodin do 13:00 hodin (s časem registrace od 8.45 hodin). Přihlášeným účastníkům bude zaslán e-mail s dalšími instrukcemi a odkazem na konferenční prostor.

Pokud preferujete interaktivní způsob semináře doporučujeme zvolit prezenční formu, jejíž kapacita je omezena na 10 účastníků.

Prezenční forma bude probíhat od 9.00 do 13:00 hodin v budově Ministerstva vnitra, SVA, Na Pankráci 1623/72, 140 00 Praha, Nusle.

Přihlášení zde: https://www.survio.com/survey/d/D2X/komunikace.

  

Lektor: Mgr. Petra Kolářová (1)

  

Obsah:

 • externí komunikace,
 • interní komunikace,
 • krizová komunikace,
 • komunikační strategie,
 • sociální sítě,
 • příklady z praxe

    

(1) Mgr. Petra Kolářová

Působí v oblasti komunikace více než 16 let. Specializuje se na public relations. Zastává funkci marketing director a co-founder ve společnosti MANGROW. V letech 2015 až 2021 byla tiskovou mluvčí Českého statistického úřadu. Citovanost této organizace v médiích se jí podařilo zvýšit téměř 4násobně. Předtím se zaměřovala na PR v oboru právo a justice. Vykonávala exponovanou funkci tiskové mluvčí Exekutorské komory ČR. Spolupracovala i s Unií podnikových právníků ČR. Má přímou zkušenost s prací v médiích - konkrétně z Českého rozhlasu, kde působila jako moderátor, zprávař či editor. Pro bono vykonává PR ve prospěch Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Přednáší o marketingu pro studenty středních i vysokých škol. Moderuje odborné a společenské akce.

  

Účastníci přihlášení na tento vzdělávací program se stávají podpořenou osobou projektu Podpora profesionalizace a kvality státní služby a státní správy CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0006173, a jednou z neopomenutelných podmínek je vyplnění a odevzdání Monitorovacího listu podpořené osoby (docx, 221 kB), který je uveden do souladu s nařízením GDPR. Bez vyplnění výše uvedeného formuláře se není možné školení, ani jiných vzdělávacích aktivit projektu, zúčastnit. Pokud jste již v minulosti monitorovací list vyplňovali a předali nebo zaslali nám ho, nyní již není potřeba vyplňovat.
 

Bohužel v této době není možné předat vyplněný monitorovací list osobně, tedy Vás prosíme o zaslání jednou z níže uvedených variant:

 1. Vyplněný monitorovací list prosím podepište v listinné podobě, s podpisem jej naskenujte a zašlete na adresu proakseminare@mvcr.cz a zároveň jej odešlete poštou na adresu:
  Ministerstvo vnitra
  Oddělení podpory a rozvoje státní služby
  Jindřišská 34
  110 00 Praha 1
   
 2. Vyplněný monitorovací list můžete podepsat elektronicky a zaslat pouze v elektronické podobě na e-mail proakseminare@mvcr.cz.

  

  

Školení je pořádáno v rámci projektu Podpora profesionalizace a kvality státní služby a státní správy, CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0006173, který je spolufinancován z fondu EU  prostřednictvím OP Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR

OPZam.jpg

  

vytisknout  e-mailem