Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Projektové řízení (projektový management)

Čas školení:   8:30 - 12:30

  • forma: online v rozsahu 4 hodin
  • lektor: Ing. Jan Duba (1)
  • obsah: metodika řízení projektů a struktura souvisejících činností - procesní a projektový přístup, odlišné přístupy k projektu, fáze projektu, záměr projektu a zahájení, plánování projektu, organizační a obsahová struktura projektu - úloha řídícího výboru, projektové role - projektový tým, rozsah projektu a jeho velikost, řízení kvality projektu, rozpočet, řízení rizik, operativní řízení projektu a řízení změn, komunikace, ukončení projektu a jeho vyhodnocení
  • Vazba na kritéria zlepšování v Metodickém pokynu:
    • průřezové téma vhodné pro přístup k realizaci Metodického pokynu jako celku, k jednotlivým kritériím i k jiným tématům řešení v rámci úřadů

  

  

(1) Ing. Jan Duba
Senior Business Consultant ve společnosti TrimCon s.r.o., s více než 25 let zkušeností v oblasti managementu IT systémů, v řízení projektů implementace ERP systémů a vývoje aplikací. 
Dlouhodobě se zabývá vhodným organizačním uspořádáním, optimalizací a zvyšováním výkonnosti firemních procesů. Hledání cest, jak dosahovat požadovaných výsledků, ho postupně dovedlo k řízení lidských zdrojů, od řízení jednotlivců až k řízení projektových skupin. Věnuje se zavádění systémů řízení kvality a bezpečnosti informací.
Působí především v oblastech změn firemní strategie, procesního a projektového řízení, řízení lidských zdrojů a samozřejmě v oblasti řízení informačních technologií.

  

OPZam.jpg

  

vytisknout  e-mailem