Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference Kvalita ve veřejné správě: co jsme se naučili a co bychom mohli dělat lépe

Evropská komise (dále jen "EK") pořádá ve dnech 22. - 23. března 2018 konferenci s názvem "Kvalita ve veřejné správě: co jsme se naučili a co bychom mohli dělat lépe", v hotelu Crowne Plaza, v Bruselu. 

Konference je určena odborníkům z veřejné správy členských států EU, zástupcům řídících orgánů EU fondů, Světové banky, OECD, předním akademikům, zástupcům občanské společnosti a EK.

Kvalita institucí jednotlivých členských států EU i dalších států obecně je klíčovým určujícím faktorem pro jejich blahobyt, konkurenceschopnost, prosperitu a růst. Mnohé členské státy EU se snaží zlepšit kvalitu své veřejné správy s cílem odpovědět na očekávání občanů a splnit cíle na úrovni národní i na úrovni EU. Výzvy společenské transformace, kterým vlády těchto států čelí, jsou komplexní. Vyžadují proto dlouhodobé plány a dostatečnou kapacitu na všech jejich úrovních.

EK v rámci konference představí, co se naučila o zlepšování kvality veřejné správy, a bude diskutovat o možných způsobech budoucí spolupráce, v kontextu debaty o tom, jaká bude Evropa po roce 2020.

Konference se bude věnovat čtyřem hlavním tématům:

  1. Kapacita a výkonnost členských států EU;
  2. Řízení změn;
  3. Digitální jako mediátor nových přístupů;
  4. Efektivní role EU v pomoci zlepšování kvality veřejné správy.
     

Registrace na konferenci a workshopy jsou možné do 28. února 2018 prostřednictvím internetových stránek pod tímto odkazem.

Potvrzení budou účastníkům zaslána nejpozději do 5. března 2018.

Více informací a celý program konference naleznete na internetových stránkách zde.

V případě dotazů týkajících se logistického zajištění konference kontaktujte prosím Sekretariát konference na e-mailové adrese info@destree.be.

  

vytisknout  e-mailem