Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference "Etika státních zaměstnanců: kde jsme a kudy dál?"

aktualizováno k 9. červnu 2021, upraven odkaz na online přenos 

Dne 15. června 2021 se v Zrcadlové kapli Klementina uskuteční celodenní konference s názvem "Etika státních zaměstnanců: kde jsme a kudy dál?" pořádaná sekcí pro státní službu Ministerstva vnitra a Filosofickým ústavem Akademie věd České republiky s podporou projektu "Nástroje rozvíjení etické kultury v české státní správě" programu na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací ÉTA Technologické agentury České republiky.

Konference proběhne od 9 do 17 hodin a bude vedena formou moderovaných panelových diskusí, jež se budou věnovat významu, současnému právnímu rámci a nedávnému vývoji etiky státních zaměstnanců v České republice, dále vztahu mezi etikou státních zaměstnanců a agendou boje proti korupci, etické infrastruktuře a jejímu využití ve služebních úřadech, etické personalistice ve služebních úřadech, roli médií v oblasti etiky státních zaměstnanců a vizím dalšího vývoje etiky státních zaměstnanců v České republice. Mezi panelisty se objeví přední experti z prostředí služebních úřadů, akademické sféry, neziskové sféry a z mediálního prostředí.

S ohledem na téma a jeho význam a s ohledem na očekávaná hygienická opatření bude celý průběh konference současně online streamován.

Přístup k online přenosu bude možný na odkazu https://www.youtube.com/user/FilosofickyustavAVCR.

Konference_Etika_statnich_zamestnancu-Kde_jsme_a_kudy_dal-obr_-_20210607.jpg

  

  

vytisknout  e-mailem