Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Informace k úřednické zkoušce

Termíny zkoušek budou vypisovány průběžně od konce srpna 2015. Do této doby budou jmenováni členové zkušebních komisí z řad státních zaměstnanců, čemuž musí předcházet rozhodnutí o jejich přijetí do služebního poměru. 

Fungování systému úřednických zkoušek bude podporováno Informačním systémem o státní službě, který je postupně spouštěn do produktivního provozu v období od 1. července 2015 do 30. září 2015.
 
Seznamy zkušebních otázek a odborné literatury ke zvláštní části úřednické zkoušky k jednotlivým oborům státní služby budou do doby plné funkčnosti Informačního systému o státní službě postupně zveřejňovány na internetových stránkách Státní služby.
  
V 1. polovině července 2015 bude zveřejněn metodický pokyn náměstka ministra vnitra pro státní službu, kterým se stanoví podrobnosti k provádění a organizaci úřednické zkoušky, včetně jeho příloh, např. žádost státního zaměstnance o vykonání úřednické zkoušky nebo žádost osoby, která splňuje předpoklady pro přijetí do služebního poměru o vykonání úřednické zkoušky.

vytisknout  e-mailem