Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nové webové stránky Ministerstva vnitra

Ministerstvo vnitra se chystá udělat další krok na cestě k modernímu a přátelskému úřadu - mění své webové stránky. 

Ministerstvo vnitra mění od základu své webové stránky. Jejich oficiální spuštění je naplánováno na 1. července 2008, avšak již od pátku 27. června bude probíhat implementace nového systému. Protože je to změna skutečně zásadní, lze předpokládat, že ji možná budou v počátcích provázet i některé dětské nemoci a neduhy. Za tyto případné nedostatky se předem omlouváme, uděláme všechno proto, abychom naše novorozeně co nejdříve vyléčili a nabídli naprosto spolehlivý a bezchybný systém.

Oproti "starým" stránkám mají ty nové moderní grafickou podobu, jsou logicky uspořádané, umožňují rychlou orientaci a snadné hledání a poskytují veškeré potřebné informace. Staré stránky zůstanou součástí nových, bude možné se na ně dostat jednoduchým proklikem (Archiv).
 

Policie a Generální ředitelství HZS bude mít poprvé v historii své vlastní webové stránky

Další zásadní změnou je, že Policie ČR a Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR budou mít své samostatné webové stránky, a to na adrese www.policie.cz, resp. www.hzscr.cz. Nebudou už tedy součástí webových stránek ministerstva.

Doufáme, že se nové weby Ministerstva vnitra, Policie ČR a GŘ HZS stanou pro občany České republiky vyhledávaným pomocníkem, informátorem i společníkem.

  

Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

  


27. června 2008

vytisknout  e-mailem