Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Slavnostní setkání Nadace policistů a hasičů

Nadace policistů a hasičů, pomáhající rodinám pozůstalých po policistech a hasičích, kteří zahynuli při plnění služebních povinností, přijímala na slavnostním setkání dary i obdarovávala. 

V areálu Muzea Policie ČR se ve středu 26.11.2008 ve 14.00 hodin konal za přítomnosti ministra vnitra Ivana Langera a policejního prezidenta Oldřicha Martinů pietní akt k uctění památky všech policistů a hasičů, kteří obětovali život a zdraví při plnění svých pracovních povinností.

Ve večerních hodinách se sešly "nadační rodiny" se členy správní a dozorčí rady, sponzory a dalšími hosty na slavnostním večeru v pražském Paláci Žofín, kde předali nejštědřejší sponzoři - Raiffeisenbank, Poštovní spořitelna, Global Assistance, Pojišťovna VZP a Odborový svaz hasičů - symbolické šeky se svými dary do rukou předsedy správní rady a ministra vnitra Ivana Langera a ředitele nadace Vladimíra Šutery. Oba představitelé nadace také poděkovali zástupcům největšího "skupinového sponzora, který věnoval formou pravidelných srážek z platu nadaci už přes milion Kč - policistům z Ústeckého kraje.

"Dnes jsme viděli, že se nadace posouvá ve vývoji zase o krok dál," řekl předseda její správní rady Ivan Langer. "Je to živá instituce, která se těší všeobecné vážnosti. Velice mě těší, že není odkázána pouze na dary sponzorů, ale že jde do slova a do písmene o nadaci policistů a hasičů, všech, kteří se ve stále větším počtu rozhodli do nadační kasy pravidelně přispívat. Nikdo z nás netuší, co se stane zítra nebo pozítří, ale nejdůležitější ze všeho je neztratit odvahu k tomu porvat se s osudem."

  

Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

  


27. listopadu 2008

Odkazy do noveho okna

Poděkování policistům z Ústeckého kraje

Poděkování policistům z Ústeckého kraje 

Detailní náhled

Přebírání sponzorských darů

Ministr vnitra Langer a ředitel nadace Š... 

Detailní náhled

Setkání rodin na slavnostním večeru

Setkání rodin na slavnostním večeru 

Detailní náhled

Vzpomínkové shromáždění

Vzpomínkové shromáždění 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem