Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Skvělé představení českých střelců brokařů. Z mistrovství Evropy si přivezli 11 medailí!

Medailové žně zažili čeští brokaři na uplynulém mistrovství Evropy v italském Lonatu. Střelci na trap získali čtyři zlata, jedno stříbro a jeden bronz. Skeetaři vybojovali dva bronzy a tři stříbra. 

Čeští střelci včetně zástupců Olympu na evropském šampionátu dominovali. Skvěle se v trapu uvedla juniorka Martina Matějková, která získala zlato v individuální soutěži juniorek, stříbro v mixu s Ondřejem Šťastným a další zlato v soutěži trap trio juniorek, kde se na úspěchu podílela ještě Zina Hrdličková.

Zlato vybojovali v trap triu mužů také Jiří Lipták a Jan Palacký a v soutěži juniorů tým ve složení Ondřej Šťastný, Petr Dorničák a Jaromír Hanák. Stejné složení měl i bronzový juniorský tým v trapové soutěži družstev. V soutěžích skeet trio mezi muži pomohli ke stříbru Jakub TomečekDanem Korčákem, mezi ženami zase Barbora Šumová a Anna Šindelářová. Na stříbru v soutěži skeet trio juniorek se za Olymp podílela Natálie Bravencová. V soutěži smíšených dvojic ve skeetu uspěli také bronzoví Jakub Tomeček s Barborou Šumovou, v soutěži družstev mužů byl bronzový český tým s Danielem Korčákem. Ten byl navíc čtvrtý v soutěži jednotlivců.

ME střelba broky.jpg

vytisknout  e-mailem