Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministr vnitra Ivan Langer dnes navštívil Ústecký kraj

Ministr vnitra Ivan Langer navštívil v pátek, 3. října 2008, v rámci svých pravidelných výjezdů do jednotlivých krajů Ústecký kraj. 

Program ministra vnitra Ivana Langera začal za doprovodu hejtmana Jiřího Šulce setkáním s profesionálními i dobrovolnými hasiči, kterým ministr předal speciální ochranné oděvy pro dobrovolné jednotky z celého kraje. "Jde o historicky největší předávání ochranných oděvů dobrovolným hasičům. Chystáme se předat celkem 33 300 souprav, které se skládají z ochranné obuvi, blůzy a kalhot," uvedl při předávání ministr vnitra.

Poté se ministr vnitra a hejtman přesunuli do nákupního centra v Ústí nad Labem, kde navštívili "pojízdné" kontaktní pracoviště Czech POINT. Přímo zde, na podacím a ověřovacím terminálu státní správy Czech POINT, umístěném v obchodním centru, si občané mohou požádat o výpis z katastru nemovitostí, z obchodního rejstříku, z živnostenského rejstříku nebo z rejstříku trestů. Jednání s úřady se totiž díky Czech POINTu stává příjemným zážitkem.

Svůj program oba ukončili v Trmicích, kde navštívili policejní služebnu. V rámci projektu P1000 zde v roce 2008 probíhá modernizace a rekonstrukce služebny.

  

Jana Malíková
tisková mluvčí

  


3. října 2008

Odkazy do noveho okna

langer a hejtman.jpg

langer a hejtman.jpg 

Detailní náhled

Langer na Czech POINT.jpg

Langer na Czech POINT.jpg 

Detailní náhled

langer s hasici.jpg

langer s hasici.jpg 

Detailní náhled

langer v Usti.jpg

langer v Usti.jpg 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem