Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministr vnitra Ivan Langer dnes navštívil Karlovarský kraj

Ministr vnitra Ivan Langer navštívil ve středu, 1. října 2008, v rámci svých pravidelných výjezdů do jednotlivých krajů Karlovarský kraj. 

Program ministra vnitra Ivana Langera začal za doprovodu hejtmana Josefa Pavla prohlídkou budovy bývalé kožní kliniky v Karlových Varech, která bude po stavebních úpravách sloužit Policii ČR. Prohlédli si také místo, kde bude v budoucnu stát nové krajské ředitelství Policie ČR.

Program dále pokračoval setkáním s profesionálními i dobrovolnými hasiči, kterým ministr předal 50 ochranných oděvů pro 10 dobrovolných jednotek z celého kraje. "Jde o historicky největší předávání ochranných oděvů dobrovolným hasičům. Chystáme se předat celkem 33 300 souprav, které se skládají z ochranné obuvi, blůzy a kalhot," uvedl při předávání ministr vnitra.

Poté se ministr vnitra a hejtman přesunuli do nákupního centra v Karlových Varech, kde navštívili "pojízdné" kontaktní pracoviště Czech POINT. Přímo zde, na podacím a ověřovacím terminálu státní správy Czech POINT, umístěném v obchodním centru, si občané mohou požádat o výpis z katastru nemovitostí, z obchodního rejstříku, z živnostenského rejstříku nebo z rejstříku trestů. Jednání s úřady se totiž díky Czech POINTu stává příjemným zážitkem.

  

Jana Malíková
tisková mluvčí

  


1. října 2008

vytisknout  e-mailem