Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministr vnitra ocenil policistku, která zasahovala ve svém volnu

Ministr vnitra Jan Kubice dnes 1. prosince 2011 předal v Plzni ocenění policistce, která zasahovala ve svém osobním volnu proti zlodějům aut. Zloději během potyčky surově napadli policistku i jejího manžela. 

Chtěl bych Vám vyjádřit velké poděkování za Vaši profesionalitu. Patří Vám mé uznání. Přál bych si, aby se takových policistů mezi námi našlo více. Těch, kteří pomáhají a chrání občany během své služby i mimo ni,“ poděkoval policistce ministr vnitra.
 
25. listopadu 2011 v noci se dva lidé v Plzni pokusili ukrást vozidlo Citroen Saxo. Viděla je policistka ve svém volnu, prokázala se a vyzvala je, aby vystoupili z vozidla. Muž a žena z auta vystoupili a policistku napadli. Policistce se snažil pomoci její manžel, na kterého pachatelé také ihned zaútočili. Celý incident viděla ještě jedna svědkyně, která také přispěchala policistce na pomoc. Mezitím se na místo sjeli policisté i strážníci a oba komplice zadrželi. Policistku, jejího manžela i svědkyni převezli lékaři na ošetření do nemocnice.
 
Policisté na místě zjistili, že se jedná o 20letou ženu a 25letého muže, oba jsou z Plzně. Kriminalisté hned druhý den předali této dvojici usnesení o zahájení trestního stíhání z přečinu násilí proti úřední osobě spáchaného formou spolupachatelství, přečinu krádež ve stádiu pokusu spáchaného formou spolupachatelství, přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a přečinu výtržnictví spáchaného formou spolupachatelství.
 
 
Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations
Odkazy do noveho okna

f_01.JPG

f_01.JPG 

Detailní náhled

f_02.JPG

f_02.JPG 

Detailní náhled

f_03.JPG

f_03.JPG 

Detailní náhled

f_04.JPG

f_04.JPG 

Detailní náhled

f_05.JPG

f_05.JPG 

Detailní náhled

f_06.JPG

f_06.JPG 

Detailní náhled

f_07.JPG

f_07.JPG 

Detailní náhled

f_08.JPG

f_08.JPG 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem