Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Mezinárodní organizace pro migraci slaví 60 let

Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) slaví 60. výročí od svého založení. Na Ministerstvu vnitra se při této příležitosti konala dne 24. října 2011 panelová diskuse o výsledcích činnosti organizace IOM.  

Toto pracovní setkání bylo příležitostí připomenout si význam dlouhodobé a úspěšné spolupráce mezi Ministerstvem vnitra a Mezinárodní organizací pro migraci. IOM je klíčovým strategickým partnerem rezortu při plnění úkolů v oblasti migrace jak na národní úrovni, tak i v mezinárodní kontextu.

Pozvání účastnit se panelové diskuse přijali zástupci státních institucí, mezinárodních a nevládních organizací i členové diplomatického sboru akreditovaného v České republice. Úvodní slovo pronesl Jaroslav Hruška, první náměstek ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost. Ve svém vystoupení vyzdvihl společné aktivity, které se realizují a význam, který pro ministerstvo tato spolupráce představuje.
 
Mezinárodní organizace pro migraci má bezpochyby velký podíl na šíření povědomí o migračních otázkách mezi odbornou i laickou veřejností, a to prostřednictvím řady informačních kampaní a webových informačních portálů věnovaných problematice migrace. Mezinárodní organizace pro migraci je pro nás spolehlivým, flexibilním a zodpovědným partnerem, díky jehož zkušenostem a znalostem je plnění našich priorit a úkolů v oblasti migrace o něco jednodušší. Naše spolupráce dosáhla takové úrovně, že mohu Mezinárodní organizaci pro migraci označit za klíčového strategického partnera při plnění našich úkolů v oblasti migrace,“ uvedl Jaroslav Hruška.
Odkazy do noveho okna

f_01.JPG

f_01.JPG 

Detailní náhled

f_02.JPG

f_02.JPG 

Detailní náhled

f_03.JPG

f_03.JPG 

Detailní náhled

f_04.JPG

f_04.JPG 

Detailní náhled

f_05.JPG

f_05.JPG 

Detailní náhled

f_06.JPG

f_06.JPG 

Detailní náhled

f_07.jpg

f_07.jpg 

Detailní náhled

f_08.jpg

f_08.jpg 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem