Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pozvánka na Global Integrity Workshop

Ministerstvo vnitra za podpory Velvyslanectví USA v ČR si Vás tímto dovoluje srdečně pozvat na Global Integrity Workshop, který se pod záštitou ministra vnitra uskuteční 4. října 2011 od 9:00 hod. v Americkém centru, Tržiště 13, Praha 1. 

Česká republika byla v roce 2010 jednou ze zemí hodnocených mezinárodní neziskovou organizací Global Integrity, která sleduje stav veřejné správy a korupčních trendů po celém světě. Na základě hodnotící zprávy, která je dostupná na webových stránkách Global Integrity bude na workshopu příležitost projednat výsledky zprávy s hodnotiteli a rozvinout praktické návrhy reforem na základě těchto výsledků.

Ministerstvo vnitra identifikovalo tři hlavní témata, v nichž jsou dle zprávy Global Integrity v České republice nejvýraznější nedostatky, na která bude workshop zaměřen. Jedná se o problematiku financování politických stran, státní služby a ochrany oznamovatelů a střetu zájmů v soudnictví. Podrobný program workshopu naleznete níže.

Z důvodu omezené kapacity prostor potvrďte prosím Vaši účast spolu s informací, kterého bloku máte zájem se zúčastnit, do 30. září 2011 na tel. 974 832 283, nebo na e-mail marta.leblova@mvcr.cz.
 

vytisknout  e-mailem